Zveme vás na otevřené sklepy v Krumvíři, kde pro vás budou otevřené vinné sklepy a budete moci ochutnat produkci místních vinařů.
Zveme vás na otevřené sklepy v Krumvíři, kde pro vás budou otevřené vinné sklepy a budete moci ochutnat produkci místních vinařů.
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Přijďte na výstavu klíčových momentů života Aloise Mrštíka do Památníku bratří Mrštíků v Divákách.
Přijďte si s celou rodinou užít předvánoční období v Památníku bratří Mrštíků a nahlédněte do světa Vánoc, jak je prožívali Alois a Vilém Mrštíkovi.
Město Slavkov u Brna, nádvoří zámku i zámecký park se opět vrátí do atmosféry roku 1805. Přijeďte se podívat, jak to tam v době slavné bitvy vypadalo!
Přijďte obdivovat fascinující stavby z kostek a užít si den plný kreativity a zábavy do Slavkova u Brna.
Zveme všechny milovníky historie, vojenské taktiky i krás jižní Moravy na mimořádnou exkurzi k 220. výročí bitvy u Slavkova – Bitvy tří císařů!