Naše akce se odehrává ve velmi příjemné, téměř až rodinné atmosféře. Ochutnáte u nás vína rozličných stylů a rukopisů. Vína, jejichž výroba je po desetiletí, snad i po staletí, neměnná a dědí se z pokolení na pokolení až po vína vyráběná moderními postupy za použití vyspělých, dnes už stále více dostupných vinařských technologií. Budete mít tak jedinečnou příležitost jejich porovnání a vlastního zhodnocení jednotlivých typů vín.
Zažijete opravdovou chuť Moravského Slovácka!
V jednotlivých sklepech můžete ochutnat drobné krajové pochutiny a nebudou chybět ani speciality z udírny či grilované selátko.
Připraven je i bohatý doprovodný kulturní program, během ochutnávky vás u sklepů bude svým zpěvem provázet Mužský pěvecký sbor z Boršova, místní mladá děvčata vám představí zdejší kroje a k tanci i poslechu zahraje cimbálová muzika.
Skoronice jsou malou, ale jednou z nejkrásnějších obcí Slovácka, která žije bohatým kulturním životem, který se vám budeme snažit alespoň trochu přiblížit. Naše obec leží na páteřní moravské cyklostezce, která vás provede nádhernou okolní vinařskou krajinou a je tak ideální případně návštěvu naší akce spojit s cyklovýletem, popř. procházkou po okolních viničních tratích.
Věřím, že vás návštěva u nás nezklame a těšíme se s vámi na viděnou u nás ve sklepech.
Vstupné na akci je pouze 100 Kč a ochutnávat víno pak můžete oproti zakoupení libovolného počtu lístků.
Akce se koná za každého počasí.
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Vlastivědné muzeum vás v adventním a vánočním čase srdečně zve na výstavu „Poznala duše anděla".
Zveme vás do Městské knihovny Kyjov na odbornou přednášku Mgr. Světlany Pelclové.
Jste srdečně zváni do Městské knihovny Kyjov na literární besedu.
Radniční galerie v Kyjově vás srdečně zve na vernisáž výstavy „Kamarádi řezbáři".
Důstojný život lidem s postižením a jejich rodinám. Připojte se s námi k celorepublikové akci.
Jste srdečně zváni na koncert, který se koná v rámci Klubu přátel hudby 2026.
Myslivecký spolek Hubert Kostelec vás srdečně zve do estrádního sálu MKS Kyjov na ples.
Jste srdečně zváni do DK v Kyjově na klasickou pohádku na motivy bratří Grimmů.
Již 6. ročník Výstavy vín v Moravanech u Brna, tradiční ochutnávání nebodovaných vín z Jižní Moravy, ale i ze světa.
Novoroční koncert s přípitkem starosty. Andrea Kalivodová & Fashion Strings
Příběh legendy československého fotbalu na divadelních prknech!