Živé sochy Sinela a Zámek Slavkov - Austerlitz jako jediní pořadatelé Festivalu živých soch v České republice.
Desítky živých soch s desítkami soch barokních v kulisách parku zámku Slavkov - Austerlitz, jednoho z nejmohutnějších barokních zámků na Jižní Moravě.
Přehlídka živých soch a bodyartu je fascinující podívanou znázorňující, kam až je lidská představivost schopna posouvat hranice tvořivosti a umění. Jedinečnost celé akce spočívá především ve spojení umění živých soch a bodyartu - malby na tělo, kdy návštěvníci mohou prakticky v přímém přenosu sledovat vznik uměleckého díla. Umělci představující živé sochy a uznávaní bodyart malíři k nám zavítají nejen z České republiky, ale i z nejrůznějších zemí světa.
Krása areálu zámeckého parku ve francouzsko-anglickém stylu ještě víc podtrhne pestrost a originalitu naší události a stane se tak netradičním a jedinečným zážitkem jak pro rodiny s dětmi, tak pro všechny milovníky umění a ladnosti.
Můžete se těšit na koncert kapely The Shookies, která vystoupí během festivalu. V doprovodném programu je zahrnuta dětská zóna, soutěže pro veřejnost, food zóna a řemeslný jarmark. Soutěžte s námi o nejlepší fotografii pořízenou na Festivalu živých soch. Více se dozvíte na webu.
Vstupenky jsou k zakopení on-line nebo osobně v Turistickém informačním centru ve Slavkově u Brna.
Rodinné vstupné je možno zakoupit pouze v předprodeji.
Předprodej potrvá do 18. 5. 2024
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Srdečně vás zveme na ochutnávku vín od místních i okolních vinařů, na Domku vinařů od 10.00 hod.
Okolo osmi set vzorků vín převážně z Moravy a doprovodný kulturní program.
SK Žarošice spolu s vinaři si vás dovolují pozvat na 22. ročník Výstavy vín, který začne ve 12.00 hod. v sále Katolického domu v Žarošicích.
Během okruhu na vás bude čekat cigára z udírny, k poslechu zazpívá mužský sbor.
Ze Žarošic do Archlebova vede cestička. Poznejte krajinu Moravského Toskánska na Vinné stezce vinohrady, kde máte jedinečnou možnost ochutnat vína od více jak 10 vinařů přímo na místě jeho zrodu.
Slavné skladby stříbrného plátna v poutavém pojetí smyčcového kvinteta, klavíru a bicích nástrojů ve Vyškově.
Pavol Seriš a jeho bláznivý příběh mimozemšťana, který touží stát se pozemšťanem tentokrát pobaví publikum ve Vyškově.
Iva Pazderková a Petra Nesvačilová v bláznivé divadelní komedii pobaví diváky v Besedním domě ve Vyškově.