Prázdninové páteční řízené ochutnávky vín začínají vždy od 19.00 hod.
Ochutnávky se konají na nádvoří Louckého kláštera. V případě nepříznivého počasí, nebo konání jiné akce na nádvoří, se degustace přesune do vnitřních prostor kláštera. Ochutnávka se koná od 19.00 do 21.30 hod. Cena za osobu 220 Kč.
Registrační formulář a podrobné informace najdete na webu.
Během večera ochutnáte 10 vzorků vín z produkce Znovínu Znojmo a Vinných sklepů Lechovice. Ochutnávaná vína zakoupíte v Návštěvnickém centru Louckého kláštera.
Přijďte si užít letní podvečery do Louckého kláštera, ochutnat několik skleniček dobrého vína a ještě se něco dozvědět! Těšíme se na vás.
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Už 22. ročník mezinárodního Hudebního festivalu Znojmo přinese opět do Znojma a jeho okolí (včetně rakouského příhraničí) mistrovskou hudbu domácích i zahraničních interpretů, jejichž koncerty tradičně doprovázejí kvalitní vína ze Znojemské vinařské podoblasti.
Komentovaná prohlídka zavede návštěvníky do běžně nepřístupných prostor historických budov.
Komentovaná prohlídka představí historii hradebního opevnění města Znojmo.
Objevte historické centrum Znojma zábavnou formou! Turistické informační centrum města Znojma připravilo během letních prázdnin pravidelné komentované prohlídky určené především rodinám s dětmi.
Objevte historické centrum Znojma zábavnou formou!
Objevte historické centrum Znojma zábavnou formou! Turistické informační centrum města
Objevte historické centrum Znojma zábavnou formou! Turistické informační centrum města