Den otevřených sklepů Hovorany

20. 7. '24

Spolek vinařů Hovorany vás zve na již 17. ročník otevřených sklepů v Hovoranech.

více informací do oblíbených



Akce se koná 20. července 2024 od 11.00 do 19.00 hod. Od 20.00 hod. kapela Paluša Band v areálu tenisových kurtů. V neděli od 9.00 do 12.00 hod. možnost zakoupení vína ve vinných sklepech.

Hovoranští vinaři na vás budou opět čekat ve svých sklepech s tím nejlepším vínem ze své produkce, nabídnou vám i své speciality k jídlu a večer to roztočíme na parketu s cimbálovou muzikou. Pokud sháníte ubytování, tak se na nás neváhejte obrátit. Ti otrlejší mohou během akce spát ve stanu nebo v karavanu přímo v areálu sklepů Na Benátkách. Karavany, obytné automobily a stany jsou vítány.

Cena vstupenky 900 Kč v předprodeji, na místě 1000 Kč. Vstupné zahrnuje volnou ochutnávku všech vín, skleničku, taštičku, propisku, katalog vinařů s mapkou, 4 kupóny k odběru vína (každý v hodnotě 100 korun), jízdu vínobusem v rámci obce Hovorany a vstup na večerní program (od 20.00 hod. bude hrát v areálu kurtů kapela Paluša Band).

Doprovodný program:
- mužské pěvecké sbory
- večerní párty s kapelou Paluša Band
- ...a hlavně kopa zábavy

Prodej vstupenek na místě a výdej předprodeje proběhne v sobotu 20. července v obecním sklepě v Hovoranech od 10.00 do 16.00 hod. a také v pátek 19. července v Rodinném vinařství Zahnaš od 17.00 do 19.00 hod.

Vína z Moravy, vína z Čech

Co zrovna frčí u nás na jižní Moravě?

Co zrovna frčí?

A tady už jste byli?

Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.

tip na 12 akcí

Výstava vín a celostátní výstava málo pěstovaných odrůd

21. 3. '26

Můžete zde ochutnat několik stovek tradičních odrůd, ale i těch velmi málo známých, jako je například Milia, Noria, Rosiana, Sylvánské červené, Váh, Sevar, Agni, Kofranka, Medea, Nativa a další.

prohlédnout

Výstava vín v Čejči

14. 3. '26

Výstava vín zejména ročníku 2025, ale i starších od vinařů z Čejče a okolí.

prohlédnout

Tradiční výstava vín Mutěnice

28. 3. '26

Tradiční výstava vín v Mutěnicích má hluboké kořeny v minulosti a vychází z touhy setkání mezi vinaři a milovníky vína, kteří společně ochutnali a ohodnotili svá vína.

prohlédnout

Tradiční výstava vín Čejkovice

21. 3. '26

Výstava probíhá v tradičním duchu, prezentovaná vína jsou ze širokého okolí vinařské oblasti Morava a rovněž i ze zahraničí.

prohlédnout

Velikonoční otevřené sklepy Čejkovice

5. 4. '26

Vinaři z Čejkovic, z.s. vás zvou na Velikonoční otevřené sklepy do Čejkovic.

prohlédnout

Brumovický košt vín

28. 3. '26

Vína z okolí Modrých hor a Kloboucka

prohlédnout

Mankyz košt ve Svatobořicích-Mistříně

14. 3. '26

Jste srdečně zváni na XIII. ročník mezinárodního festivalu pálenek, likérů a pomazánek.

prohlédnout

Bojanovská výstava vín

21. 3. '26

Bojanovská výstava vín

prohlédnout

Po kobylských uličkách za vínem

18. 4. — 19. 4. '26

Otevřené sklepy v Kobylí.

prohlédnout

Regionální výstava vín s mezinárodní účastí Kobylí

7. 3. '26

Odborná degustace se koná 28.2.2026 v 9:00 v sále PATRIA a.s.

prohlédnout

Koncert DH Lácaranka

8. 3. '26

Srdečně zveme všechny milovníky dechové hudby Lácaranka na výroční koncert

prohlédnout

Výstava vín Vrbice

28. 3. '26

Přijeďte ochutnat vína od místních vinařů.

prohlédnout