Přijďte do muzea seznámit se s pojetím botanické ilustrace i herbářového zobrazení květin v polovině 19. století.
Výstava vychází z myšlenky prezentovat veřejnosti propojení výtvarného umění a vědy zobrazené poutavě vizuální formou děl vybraných autorů 19. století blízkých našemu regionu. Muzeum rozkvete díly hraběnek Dubských a Vincence Bittnera. Jak vypadala zahrada Státního zámku Lysice, když se jí procházely Matylda a Marie Dubské? Jaké druhy květin zpřístupnily cesty badatelů do exotických zemí a deštných pralesů?
Doprovodný program pro rodiny s dětmi i pro školní skupiny.
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Opět po dvou letech uvádíme v Zámeckém skleníku recitál písničkáře Karla Plíhala.
Mňága a Žďorp je česká hudební skupina, jejíž většinu tvoří muzikanti pocházející z okolí Valašského Meziříčí.
Slavnosti připomínají někdejší proslulost boskovických husí, ceněných zejména na vídeňských trzích.
Kabaretní talkshow, při kterém si každý přijde na své. Humorné vyprávění Václava Kopty v Boskovicích.
Přijďte se pobavit a zatancovat na velkou hip hopovou akci do Velkých Opatovic
Zveme všechny na již tradiční akci, kde se na několika místech v naší obci bude konat zajímavý program.
Srdečně Vás zveme na oslavy 125 let Tělocvičné jednoty Sokol Brno-Řečkovice a 100 let od položení základního kamene naší sokolovny.
Srdečně Vás zveme na slavnostní otevření nové brněnské galerie současného umění – König Vlk Gallery.
Brno–Soběšice je vzpomínková jízda pro historické automobily a motocykly, které splňují zařazení do technické klasifikace FIVA A a B, specifikace 1 až 3 vyrobené do roku 1939 (také stroje konstrukcí pokračující i v dalších letech).