Přijďte si užít Festival Ibérica 2024.
Přijďte si užít festival Ibérica 2024, který vás sou atmosférou vezme na okružní jízdu po exotických zemích Latinské Ameriky. Dýchne na vás karibská pohoda i živelnost Kuby, rozpohybují vás rytmy samby z Rio de Janeira a vaše chuťové pohárky potěší iberoamerická gastronomie plná exotických chutí a vůní. Neváhejte a přidejte se k již tradičnímu festivalu, který do Vyškova přiveze ukázky iberoamerické kultury.
Autentickou atmosféru karibské pohody přiveze energií nabitá latino kapela CARISMA, složená s vynikajících hudebníků z celé Latinské Ameriky.
Temperament a exotiku brazilského karnevalu a samby vám představí profesionální bubenická kapela školy ESCOLA DE SAMBA BRNO.
Nebude chybět ani ukázka iberoamerické gastronomie, od tradiční španělské paelly přes mexické streedfood a churrost až po kávu a kávové speciality s chilli. Nabídku doplní jihoamerická a španělská vína či pivní speciály s medem a chilli.
Vstupné je zdarma.
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Marian Vojtko, Pavel Vítek, Michal Bragagnolo a Jan Kříž zazpívají v Besedním domě ve Vyškově.
Recitál Malý princ s Janem Cinou přinese do Vyškova jedinečné pojetí kouzelného příběhu Antoina de Saint-Exupéryho.
Koncertní recitál několikanásobné zlaté slavice ve vyškovském Besedním domě.
První ročník barokního festivalu plného koncertů i mistrovských kurzů se rozezní Vyškovem.
Nejpopulárnější česká zpěvačka odehraje velký koncert v krásném prostředí na nádvoří zámku ve Slavkově u Brna!
Město Slavkov u Brna, nádvoří zámku i zámecký park se opět vrátí do atmosféry roku 1805. Přijeďte se podívat, jak to tam v době slavné bitvy vypadalo!
Přijďte obdivovat fascinující stavby z kostek a užít si den plný kreativity a zábavy do Slavkova u Brna.
Na koncertě filmové hudby zahraje velký symfonický orchestr řadu titulů z nejrůznějších žánrů filmové a televizní hudby.
Festival Mirai Summer Fest se po úspěšném minulém ročníku vrací do Slavkova u Brna.
Letní filmový festival opět v parku zámku Slavkov – Austerlitz.
V Historickém sále zámku ve Slavkově zazní výběr těch nejznámějších filmových melodií v originálních klavírních aranžích devatenáctiletého klavíristy Adama Koubka.