Pravický spolek rybářů, krojovaná chasa a obec Pravice srdečně zvou na krojované hody.
Program:
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Pátý ročník gastronomického festivalu zasvěceného nejrůznějším druhům gulášů se uskuteční v sobotu 22. srpna od 15 hod. na fotbalovém hřišti v Hrušovanech nad Jevišovkou.
Druhý ročník oblíbené akce Křížem krážem Božicemi se uskuteční předposlední srpnovou sobotu.
Poslední prázdninovou sobotu se v Jiráskově domě uskuteční Pizza Fest, který nabídne odpoledne plné dobrého jídla i zábavy pro celou rodinu.
Tradiční krojované hody pořádá na konci srpna také Jiřická chasa společně s obcí Jiřice u Miroslavi.
Hevlínské drezíny zvou na novou sezónu, která odstartuje 5. května a potrvá (podle počasí) do konce září 2026.
Viking Cup Božice nabídne čtyřdenní závod ve sportovním rybolovu v Božicích u Znojma.
Již 2. ročník cyklovýletu, který nabídne pohodový den na kole, poznávání okolí a zastávky spojené s chutěmi a zážitky regionu.
Přijďte se rozloučit s letošním létem na akci, která je určena všem dětem i dospělým.
V areálu Kynologického klubu Miroslav se uskuteční tradiční Oblastní výstava německých ovčáků.
Také zámek v Miroslavi se připojuje k celorepublikové akci, kdy se do pozdních večerních hodin otevírají brány nejrůznějších památkových objektů nabízejících netradiční prohlídky či speciální doprovodný program.