Spolek přátel tradic a ví...
Spolek přátel tradic a vína pořádá ve Vedrovicích každoročně tradiční dožínkovou slavnost s ochutnávkou domácích pálenek a likérů. Můžete se těšit také na vybraná vína a dobré jídlo. K tanci a poslechu zahraje cimbálová muzika.
https://www.muzeumvedrovice.cz
https://www.facebook.com/muzeum.vedrovice
https://www.facebook.com/events/2087601958281250

Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Spolek přátel tradic a vína Vedrovice a mladá chasa zve na Martinské hody v sobotu 15.11. 2025
Obec Vedrovice pořádá Lampionový průvod nejen pro děti v pátek 14.11.2025 od 17 hodin.
Rozsvícení vánočního stromu a Mikuláš ve Vedrovicích
Spolek přátel tradic a vína z Vedrovic, vedrovská chasa a slavné vébor srdečně zvou na "Martinské hode" ve Vedrovicích.
Galerie Knížecí dům v Moravském Krumlově zve na novou výstavu, kterou ocení především děti.
Jedinečným a slavnostním zážitkem může být návštěva unikátní Slovanské epopeje Alfonse Muchy na zámku v Moravském Krumlově.
Vyprávění zážitků a příběhů z bohatého života Miroslava Donutila a jeho přátel.
Divadlo o divadle - komedie z pera Arnošta Goldflama v podání amatérského Divadelní ho spolku bratří Mrštíků Boleradice.
Hned tři tradiční vánoční akce se letos v Miroslavi uskuteční v jeden den, a to uvnitř Kulturního domu i venku před ním.
Tradiční vánoční akce v Miroslavi se letos uskuteční poslední listopadovou sobotu.
Vychutnávat si mladá vína nového ročníku 2025 můžete i ve sklepní uličce v Damnicích.