Putování slováckým vinohradem - burčákový pochod.
Putování slováckým vinohradem - burčákový pochod, každoročně konaná akce, kde si můžete projít několik tras dle obtížnosti a na všech trasách ochutnat burčák, víno a další produkty.
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Jste srdečně zváni do sokolovny v Hovoranech na divadelní představení.
Bude to kachna nebo husa? Kdo letos vyhraje? Souboj začíná!
Služba otevřených sklepů v Mikulčicích garantující každodenní možnost návštěvy a ochutnávky vín v otevřeném sklepě v období prázdnin, v květnu, červnu a září o víkendech.
V sézoně vždy od pátku do neděle máte možnost navštívit Šidleny s tím, že vždy bude otevřen nejméně jeden sklep některého z vinařů s možností prohlídky sklepa, posezení, degustace a koupě vína.
Příjemné podzimní putování mezi sklepními uličkami a vinicemi s ochutnávkou burčáku a občerstvením.
Přijďte do Moravské Nové Vsi ochutnat dýně na sladko i slano a k tomu výborná moravská vína. Kromě dýňových specialit nebudou chybět ani krajové dobroty.
Jste srdečně zváni do Památníku a muzea Internačního tábora Svatobořice na výstavu s vernisáží.
Tradiční svátek vína v Hodoníně - oslava tradic, vína a radosti ze života.
Komedie Tima Firthe je plná bláznivých okamžiků a dramatu s prvky černého humoru.
Nechte se unést silou písní, jemností kytary a jedinečnou atmosférou koncertu, který vás pohladí po duši.