Promenádní koncerty v Boskovicích.
Django Jet je brněnská kapela hrající převážně taneční swing a francouzský gypsy jazz, který je charakteristický svým houslovo-kytarovým zvukem. V repertoáru najdete francouzské, české i americké swingové vypalovačky, proložené instrumentálkami po vzoru Django Reinhardta a jeho Hot Club de France. Kromě hlavní zpěvačky, šarmantní Čecho-belgičanky Marie Gilbertové (která je mimo jiné i tanečnicí a lektorkou swingového tance), se ve zpěvu střídají i další dva členové kapely. Od roku 2018 Django Jet spolupracuje se skvělým cimbalistou Jiřím Gužíkem. Přijďte si nás poslechnout!
Vstupné: dobrovolné
Koncert se za velmi nepříznivého počasí nekoná.
Promenádní sezóna 2024:
30. 6. Django Jet
14. 7. Hovaduo + David Kourek
21. 7. James Band
28. 7. Kat&Combo
4. 8. Boskověnka
11. 8. Trní
18. 8. Šnek
25. 8. Bezruký Frantík Quartet
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Opět po dvou letech uvádíme v Zámeckém skleníku recitál písničkáře Karla Plíhala.
ABBA WORLD Revival je desetičlenný soubor profesionálních hudebníků, které spojuje obdiv k tvorbě světoznámé švédské skupiny ABBA.
Srdečně Vás zveme na jedinečný koncert v letním kině v Boskovicích. S pokorou a úctou zazní průřez celou hudební kariérou našeho největšího zpěváka a zlatého slavíka v podání 24letého Kristiána Šebka.
V pátek 22.8.2025 zavítá pod širé nebe do letního kina v Boskovicích jedna z nejlepších tribute kapel německé legendy RAMMSTEIN!
Imaginaerum je sedmé studiové album finské symphonic metalové skupiny Nightwish. Album vypráví příběh o starém umírajícím hudebním skladateli, který vzpomíná na své mládí. Z tohoto alba byl vyvinut také stejnojmenný film.
Slavnosti připomínají někdejší proslulost boskovických husí, ceněných zejména na vídeňských trzích.
Festival se koná se v historickém jádru města, kde najdete unikátní židovskou čtvrť s jedinečným geniem loci a na dalších místech v jeho okolí.
Mňága a Žďorp je česká hudební skupina, jejíž většinu tvoří muzikanti pocházející z okolí Valašského Meziříčí.
Roman Dragoun, legendární český zpěvák, skladatel a klávesista zahraje v Boskovicích.
Nenechte si ujít večer plný energie a emocí, kde zazní ty největší hity britské kapely Coldplay. Světlo stovky svíček vytvoří nezapomenutelnou atmosféru tohoto jedinečného koncertu.
Objevte jedinečné regionální dobroty v doprovodu zvučných pěveckých jmen!