Nově otevřené vodojemy v Brně na Žlutém kopci ohromují své návštěvníky kromě architektury i svými akustickými vlastnostmi.
Jedna z bývalých zasobáren pitné vody pro město Brno má přirozený dozvuk (hall) 56 sekund. Této neobvyklé akustické vlastnosti využije v rámci svého experimentálního vystoupení Dorota Barová [Tara Fuki, Aneta Langerová a další], kde využije svého nástroje a průzračného hlasu.
Samotné vystoupení je v rámci festivalu Brno živě: zdarma. Pro návštěvu vodojemů je však nutné koupit si běžnou vstupenku.
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Zveme vás 7. října za bylinkami do Otevřené zahrady v Brně.
Poběž s námi pro zdraví a buď doopravdy SAFE! Den sportu, prevence a zábavy na podporu nejen onkogynekologických pacientek v rámci kampaně World GO day.
Dramatická cesta od barokní zbožnosti k totalitní ideologii - nová protiválečná expozice Muzea města Brna.
Do výstavy byla doplněna projekce s příběhy dvou zajímavých exponátů v expozici – kordu brněnského poštmistra Metzgera a francouzského kyrysu z bitvy u Slavkova – odhalujících jejich původ a určení.
Nový výstavní projekt Muzea města Brna, konaný při příležitosti 130. výročí narození architekta Bohuslava Fuchse.
V letohrádku Mitrovských na Starém Brně – od jara do podzimu – ožijí přízraky.
8. ročník výstavy výtvarných děl studentů ateliéru AS1 FaVU VUT vytvořených pod vedením prof. Michala Gabriela a Tomáše Medka.
Mezinárodní soutěže o příští budovu Moravského židovského muzea Mehrin se zúčastnily čtyři přední světové ateliéry: Bjarke Ingels Group (DK), MVRDV (NL), Cino Zucchi Architetti (IT) a Kengo Kuma & Associates (JP).
Hologramy rituálních předmětů mikulovského pohřebního bratrstva Chevra kadiša.
Festival pojmenovaný podle písně Jaroslava Ježka a Voskovce a Wericha, patří dětem a mládeži, které se na místo zraku nechávají vést hudbou.
Zažijte nezapomenutelný večer s výjimečným dámským smyčcovým souborem Señoritas Strings, který rozezní magické prostory Červeného kostela v Brně.