Koncert z cyklu Promenádní sezony 2024 v Boskovicích.
Dechová hudba Boskověnka složená převážně s místních muzikantů vám zahraje vaše oblíbené melodie.
Vstupné: dobrovolné
Koncert se za velmi nepříznivého počasí nekoná.
Další koncerty Promenádní sezóny 2024:
11. 8. - Trní
18. 8. - Šnek
25. 8. - Bezruký Frantík Quartet
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Turistické pochody z Blanska a Boskovic do Pivovaru Černá Hora
Přijďte si do Velkých Opatovic do Moravského kartografického centra prohlédnout a případně i zakoupit zboží s (nejen) velikonoční tématikou.
Pojďte s námi na tento již tradiční pochod krásnou přírodou kolem Velkých Opatovic.
Přednáška s exkurzí do luhů kolem řeky Punkvy. Provázet budou Antonín Krása - Agentura ochrany přírody a krajiny ČR a Radovan Mezera - Stráž přírody Moravského krasu. Nutné přihlášení - omezený počet míst.
Nezáleží na tom, jestli jste vášniví geologové, nebo jen hledáte nové zážitky - tato akce je pro všechny. Březnový workshop: Broušení vápenců - půldenní varianta bez návštěvy lomu.
Výstavu Návrat vlků Agentury ochrany přírody a krajiny České republiky je připravena v rámci projektu Prospective LIFE je k vidění od 9. 1. 2026 v Domě přírody Moravského krasu.
Technické muzeum v Brně otevřelo komorní výstavu s názvem „Vítr v lopatkách“.
Výstava fotografií 312. a 311. peruť v protisvětle Ladislava Sitenského, uváděná v Technickém muzeu v Brně.
Fascinující cesta pohybovým divadlem a mezilidskou komunikací. Představení Hey, Earth! vás zve na cestu do světa, kde se mísí pohybové divadlo, nový cirkus a vizuální umění.
Koncert Moravského klavírního tria přináší hudební skvosty z nejslavnějších filmů.
Výstava představuje mnohovrstevnatý vztah spisovatele Arnošta Lustiga k městu Brnu a jeho kulturnímu prostředí, v němž nacházel srdečné přijetí.
Srdečně vás zveme na Den frankofonie, který se uskuteční 20. března jako celodenní oslava francouzského jazyka a kultur frankofonního světa.