Kulturní spolek Husákovy děti zve na tradiční letní zábavu.
Kulturní spolek Husákovy děti zve všechny na akci Letní noc, která se uskuteční v sobotu 20. července od 20:00 hodin na návsi.
K tanci i poslechu bude hrát DJ Karel Hejl. Vstupné je 150,-Kč.
Občerstvení i půlnoční překvapení je zajištěno.
Od 18:00 hodin se budou prodávat grilované makrely
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Přijďte se vánočně naladit v neděli 21.12.2025 ve 20 hodin do sálu Kulturního domu ve Vedrovicích.
SK Vedrovice zve na zábavné ukončení tohoto roku ve středu 31.12.2025 v KD od 20 hodin.
SK Vedrovice zve na sportovní ukončení tohoto roku.
Tradiční předvánoční koncert pořádá i obec Kubšice, tentokrát s hudebním vystoupením Štěpánských koledníků.
Vinařský spolek "Sv. Michal" z Bohutic připravil v prostorách vinného sklepa Michal na Bohutickém zámečku od 17 hod. svůj tradiční zimní košt mladých vín nového ročníku.
XX. Reprezentační ples města Moravský Krumlov proběhne druhou lednovou sobotu v Orlovně v Rakšicích, na jižním předměstí Moravského Krumlova.
U příležitosti příjezdu Betlémského světla do Moravského Krumlova bude v neděli 21. 12. 2025 mimořádně otevřena barokní poutní kaple sv. Floriána.
Galerie Knížecí dům v Moravském Krumlově zve na novou výstavu, kterou ocení především děti.
Již tradiční sousedské setkání v předvečer Vánoc u velkého vánočního stromu na náměstí TGM.
Během adventního období od 17. do 23. prosince se na Náměstí T. G. Masaryka v Moravském Krumlově můžete těšit na sérii promítání vašich oblíbených vánočních filmů.
Cimbálová muzika Dyjavan zve na vánoční muzikantské setkání s koledou do kostela Všech svatých v Moravském Krumlově, které začne v 17 hod.
Mimořádné večerní prohlídky vánočně nazdobených interiérů renesančního zámku v Moravském Krumlově.