..aneb Proměny biologických teorií
Je možné, aby kozel dával mléko? Jak vznikl život na naší planetě? A co člověk? Je projevem nadpřirozených sil, nebo lze jeho vznik vysvětlit i jinak?
Tematicky široce pojatá výstava o proměnách biologických teorií představí návštěvníkům současné pohledy na vznik života a člověka na planetě Zemi a seznámí je i s důležitými mezníky biologického poznání.
Nejmenší z návštěvníků zaujmou zejména ukázky domácích zvířat. Zájemci si budou moci prohlédnout základní strukturu života všech živých organizmů - model DNA, modely rostlinné a živočišné buňky a mnohé další.
Vstupné 50 Kč, snížené 25 Kč
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Pavol Seriš a jeho bláznivý příběh mimozemšťana, který touží stát se pozemšťanem tentokrát pobaví publikum ve Vyškově.
Další z koncertů klasické hudby v Besedním domě ve Vyškově.
Britský bluesový zpěvák a kytarista indického původu zahraje ve Vyškově v Besedním domě.
Divadelní pohádka o dobrodružství dvou kosích uličníků v Sokolském domě ve Vyškově.
Okolo osmi set vzorků vín převážně z Moravy a doprovodný kulturní program.
Ze Žarošic do Archlebova vede cestička. Poznejte krajinu Moravského Toskánska na Vinné stezce vinohrady, kde máte jedinečnou možnost ochutnat vína od více jak 10 vinařů přímo na místě jeho zrodu.
Obec Bukovany ve spolupráci se ZŠ a MŠ Bukovany vás srdečně zve do místní Sokolovny na oslavu Dne matek.
Stárci vás srdečně zvou do Sobůlek na Dětské krojované hodečky s věncem a káčerem.