Lesní stopou

9. 11. '24   13:00

Městské lesy Znojmo zvou ...

více informací do oblíbených


adresa

Znojmo


Městské lesy Znojmo zvou na zážitkovou podzimní procházku lesem určenou všem generacím. Procházka povede z Cínové hory (sraz ve 13 hod. u naučného panelu v horní části přírodní památky) do Gránického údolí. Po cestě objevíte fascinující svět lesní zvěře a vyzkoušíte si i zajímavé aktivity, jako např. výrobu krmelce nebo lesní bufet. Doprovodí Vás lovecký pes, o jehož důležité roli v práci lesníků se dozvíte víc, stejně jako o ochraně zvěře.

Akce je vhodná pro rodiny s dětmi, ale zcela nevhodná pro kočárky (místy povede i lesním terénem mimo cesty).
Procházka potrvá cca 2,5 hod.
S sebou: pevnou obuv, teplé vrstvené oblečení, svačinu a pití. 
Cena: 50 Kč/osoba (platba pouze v hotovosti)
Registrace předem nutná na e-mailu: trojanova@lesyznojmo.cz

https://www.facebook.com/lesyznojmo 

https://denotevrenychlesu.cz 


Akce převzata z portálu www.znojmoregion.cz.

Co zrovna frčí?

A tady už jste byli?

Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.

tip na 12 akcí

Dobrodružnou stezkou za koniklecem velkokvětým

11. 4. '26

Poznávací vycházka za vzácným koniklecem velkokvětým, symbolem Podyjí, kde se účastníci dozví více o záchraně tohoto ohroženého druhu. 

prohlédnout

Veltlínová párty v obýváku

2. 4. '26

Událost věnovaná oslavě Veltlínu.

prohlédnout

Zelený čtvrtek na Restauraci Victoria

2. 4. '26

Přijďte na zelené pivo!

prohlédnout

Velkopáteční vycházka za poklady Znojemska

3. 4. '26

Velkopáteční vycházka za poklady Znojemska.

prohlédnout

Výstava "Jako vejce vejci" v Jihomoravském muzeu

17. 1. — 12. 4. '26

Unikátní výstava v Jihomoravském muzeu ve Znojmě odhaluje svět vajec jako přírodní zázrak i symbol s bohatým kulturním příběhem.

prohlédnout

Líbánky u Old Cocka

1. 5. — 2. 5. '26

K této netradiční akci, která vznikla ve spolupráci se Znojemskou výzvou k oslavám 800. výročí města Znojmo, se můžete připojit během prvního květnového víkendu (v pátek a sobotu).

prohlédnout

Velikonoční zelený Jidáš v pivovaru Old Cock

2. 4. — 6. 4. '26

Zelené pivo si můžete vychutnat nejen na Zelený čtvrtek, ale po celé Velikonoce.

prohlédnout

Hudební chill odpoledne u Old Cocka

20. 6. '26

Na pohodové hudební odpoledne s DJs z rádia Bojler room můžete dorazit předposlední červnovou sobotu do pivovaru Old Cock Na Valech.

prohlédnout

23. oblastní výstava vín

25. 4. '26

Spolek vinaři Konice a Popice pořádá v sobotu 25. dubna 23. oblastní výstavu vín. Začátek ve 13.00 hod. v kulturním domě Konice u Znojma.

prohlédnout

Výstava vín Konice

25. 4. '26

Spolek vinařů Konice a Popice – dvou známých vinařských obcí na jižním předměstí Znojma, zve na 23. ročník oblastní výstavy vín do kulturního domu v Konicích.

prohlédnout

Znojemské Velikonoce

27. 3. — 5. 4. '26

Velikonoce ve Znojmě opět připomenou lidové tradice a v centru města nabídnou jaro plné tradic, hudby, tvoření a aktivit pro děti.

prohlédnout

Informační centrum VOC Znojmo s ochutnávkou vín ve věži

3. 4. — 5. 4. '26

Informace o vinařstvích a vinařských akcích ve Znojmě a okolí, ochutnávka vín i možnost nakoupit vína VOC Znojmo, to vše najdete na jednom místě.

prohlédnout