Největší pultová degustace českých a moravských vín.
Pultová degustace vín je organizována systémem all inclusiv, který umožňuje návštěvníkům ochutnat maximální množství vzorků. Součástí degustace je i prezentace kvalitních sýrů, uzenin či paštik. Všechna prezentovaná vína získala medaile v jedné z největších soutěží v ČR. Bez nadsázky lze říci, že na Královském koštu ochutnáte aktuálně nejlepší vína České republiky.
Vstupné již od 549 Kč:
Vstupenka pro 1 osobu 899 Kč
Vstupenka pro 2 osoby 1 499 Kč (lze koupit pouze v předprodeji)
Skupinová pro 6 osob 3 899 Kč (lze koupit pouze v předprodeji)
Skupinová pro 10 osob 5 499 Kč (lze koupit pouze v předprodeji)
!!!Předprodej zvýhodněných vstupenek končí nejpozději 3 týdny před akcí, nebo při vyčerpání kvóty!!!
V ceně vstupného:
- neomezená degustace
- e-kniha KRÁL VÍN České republiky 2024
- e-katalog
- voda
- losování tomboly o věcné ceny
- skleničku vám zapůjčíme za zálohu 100 Kč
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Náměstí je veřejný prostor, jakýsi salon každého města. Ale jak tato prostranství vznikala?
Co se skrývá pod podlahou jednoho z nejvýznamnějších chrámů Moravy? A jak dnes zkoumat středověké hroby tak, aby byly respektovány vědecké, památkové i pietní požadavky?
Festival Janáček Brno 2026 rozezní již po deváté město, kde Leoš Janáček prožil prakticky celý svůj život.
Pojďme „zapařit“ retro bojové hry na originálních 8 a 16bitových strojích z 80. let minulého tisíciletí!
Philharmonic Ensemble Orchestra Tokyo Japan odehraje 14. září 2026 svůj třetí koncert v České republice, tentokrát v historickém brněnském Besedním domě.
Zveme vás na Galadegustaci Top 77 vín v České republice.
Přirozené a smysluplné spojení dvou kulturních institucí působících na Moravském náměstí vyústilo do společného projektu Scalního letňáku: Místodržitelství
B-Side Band slaví 20 let! A při takové příležitosti nesmí chybět stěžejní dílo, které ho provází od samého počátku.