Obec Jiřice u Miroslavi v...
Obec Jiřice u Miroslavi ve spolupráci s Hospodou Hasičkou zvou od 12:00 hod. do areálu kulturního domu na vepřové hody spojené s ochutnávkou místních vín. Můžete se těšit na tradiční zabijačkové speciality, které bude možno konzumovat přímo na místě anebo si odnést s sebou domů, ale i na další občerstvení. Od 13 hod. navíc ve sklepě kulturního domu, kde bude probíhat ochutnávka vín, zahraje cimbálová muzika Dyjavánek.
https://www.facebook.com/groups/947535725401731

Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Již podruhé se fotbalové hřiště v Bohuticích se promění v dějiště rockového festivalu, který potěší fanoušky tvrdších kytar i legendárních hitů.
Na venkovní večerní promítání se můžete vypravit během června a července i do letního kina v Miroslavi.
Pro milovníky klasické hudby je určen koncert na Miroslavském zámku hned první srpnovou sobotu.
Na odpoledne plné barev, chutí a pravého mexického temperamentu můžete dorazit druhou srpnovou sobotu do zámeckého parku v Miroslavi.
Tradiční folklórní slavnost v Miroslavi se letos se svým hlavním programem výjimečně přesouvá do zámeckého parku, kde na návštěvníky čeká víkend plný folkloru, hudby, tance, dobrého vína a moravských tradic.
Seriál cykloturistických výletů Krajem vína, kde jsou opět připraveny trasy pro cyklisty i pro pěší, nabízí letos už 14. ročník
Pátý ročník gastronomického festivalu zasvěceného nejrůznějším druhům gulášů se v Hrušovanech nad Jevišovkou odehraje na fotbalovém hřišti.
Na degustace a ochutnávky vín se můžete těšit i v Hrušovanech nad Jevišovkou.
Přijďte se rozloučit s první půlkou prázdnin netradičně – v havajském stylu, s rockovou muzikou a retro párty před kulturním domem ve Vedrovicích.
Spolek přátel tradic a vína pořádá ve Vedrovicích každoročně tradiční dožínkovou slavnost s ochutnávkou domácích pálenek a likérů.
Spolek pro veřejnou dopravu na jihozápadní Moravě připravil tradiční prázdninové jízdy vyhlídkovým vlakem na železniční trati mezi Hrušovanami, Šanovem, Hraběticemi a Hevlínem.
Slavnosti zahájí v pátek od 20 hod. taneční zábava se skupinou TATA BAND ZNOJMO.