První listopadový víkend ožije Kyjov českým filmem. Již pošesté.
Kyjov již pošesté ožije filmem. Kyjograf nabídne výrazné české snímky, besedy s tvůrci, vlastní kavárnu a bar, DJs, tvořivé dílny pro děti, koncert The Ecstasy of Saint Theresa nebo Afterparty HRTL.
Pokud chcete během jednoho víkendu zhlédnout pozoruhodné tuzemské filmy, besedovat, být v obraze a ochutnat místní speciality, dorazte na Panoramku.
Vedle vstupenek na jednotlivé filmy nabízíme celofestivalovou vstupenku – akreditaci. Umožní vstup na všechny projekce a vychází výrazně výhodněji. Je přenosná a platí po celou dobu konání festivalu. Pro studenty a ZTP/P se slevou! Foyer kina s kavárnou a bary je přístupné po celou dobu festivalu zdarma.
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Jste srdečně zváni do Radniční galerie v Kyjově na vernisáž výstavy Jaroslava Kovandy.
Kyjov chystá na červenec pěkně chutný zážitek! V sobotu 18. července se náměstí promění v jedno velké kulinářské jeviště.
The Animals feat. John Steel (Velká Británie) - naprostá rocková legenda v Kyjově!
MKS Kyjov vás srdečně zve na další z koncertů v rámci Seriálu dechových hudeb 2026.
Přijďte s námi oslavit třicet let na divadelní scéně se skupinou Screamers!
Experiments, z.s. vás srdečně zve na jednodenní kurz.
Dříve měla akce název "Otevřené sklepy Kyjovska" Nyní má nový název, ale většina vinařů zůstává stejných, jen se mění místo a čas konání.
Městská knihovna Kyjov vás srdečně zve na besedu se spisovatelkou Petrou Manišovou.
Přijďte se podívat na loutkové divadélko Vnouček manželů Bílých.
Jste srdečně zváni na další koncert projektu „Jazz v kostce".