V předvánočním čase pro Vás připravujeme hvězdný večer s kapelou SLZA, která přijede v plné sestavě v čele s Petrem Lexou a Lukášem Bundilem a zahrají pro Vás akusticky.
Populární mnohonásobně oceněná česká popová formace zásobuje domácí scénu hity již od roku 2014. Za 10 letou existenci složila kapela SLZA řadu hitů a ty Vám právě akusticky zahrají v sobotu 23. listopadu 2024 od 19.00 hod. ve vinařství SPIELBERG v Křišťálovém sále. Těšit se můžete rozhodně na Lhůtu záruční či Celibát, zkrátka bude to pořádná dávka krásné muziky a rozhodně tak z blízka, jak se vám naskytne jen na SPIELBERGu. Přijďte si před koncertem užít sklenku vína, otevíráme už 17.00 hod.
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Srdečně všechny zveme na fašaňkovou obchůzku obce.
Dovolujeme si vás pozvat na jubilejní 22. výstavu vín, kterou pořádá Spolek vinařů Dambořice.
Můžete zde ochutnat několik stovek tradičních odrůd, ale i těch velmi málo známých, jako je například Milia, Noria, Rosiana, Sylvánské červené, Váh, Sevar, Agni, Kofranka, Medea, Nativa a další.
Zpěvák kapely Nazareth míří do Svatobořic! Jako support vystoupí Black Tiger.
Jste srdečně zváni k projekci komediální inscenace s názvem KOULE. V hlavní roli Pavla Tomicová.
Přijďte prodat krojovou součást, kterou nepotřebujete, nebo si přijďte vybrat tu, která vám doma chybí.
Výstava probíhá v tradičním duchu, prezentovaná vína jsou ze širokého okolí vinařské oblasti Morava a rovněž i ze zahraničí.