Druhý listopadový víkend si můžete v Technickém muzeu v Brně vyrobit vlastní grafiku technikou linorytu.
Veškerý výtvarný materiál vám bude v rámci dílny k dispozici.
Cena podzimní výtvarné dílny je 150 Kč na osobu. Dílna je vhodná pro starší děti a dospělé. Za dítě zodpovídá rodič.
Kapacita dílny je omezená, prosím, rezervujte si místo předem na e-mailu: kudlickova@tmbrno.cz
(K výtvarně technické dílně je možnost zakoupit na pokladně vstupné do muzea za sníženou cenu 80 Kč na osobu.)
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Technické muzeum v Brně otevřelo novou výstavu s názvem „MORA. Dvě staletí cesty dějinami“.
Už potřetí pořádá Technické muzeum v Brně komorní výstavu s názvem „Mechanické Vánoce“, která představuje výběr exponátů z oborů „Didaktické pomůcky“, „Technické hračky“ a „Jemná mechanika – různé“ Technického muzea v Brně.
Slovácký krúžek v Brně Vás srdečně zve na 74. Slovácký ples, který se koná v kulturním centru Semilasso na Palackého třídě 126 v Brně.
Deskopsina 2026 nabízí dva dny plné deskových her, turnajů v deskových hrách, sportovních aktivit a zábavy pro děti, rodiče, školy i seniory.
Gospelová skupina The Christmas Gospel Singers okouzlila svými pěveckými výkony diváky po celém světě.
Ženský tribute Deep Purple vystoupí 31. ledna v Brně.
Vstupte do roku 2026 dobrým skutkem, a zároveň dejte smysl věcem, které vám již neslouží.
Jóga pro babičky je jemná jógová lekce určená především pro seniorky, případně pro ženy ve středním věku nebo začátečnice.
Mezinárodní festival Anishort představí již po dvanácté jen to nejlepší ze světa krátkých animovaných filmů.
Jedinečná degustace vedená Františkem Zapletalem.
Na vyprávění pro dospělé nebo-li vypravěčský jukebox a open mic se můžete těšit v úterý v 19:00 s Dominikou Šindelkovou (Storytelling CZ) a jejími hosty.