Zpříjemněte si adventní čas koncertem Tomáše Kluse.
Kromě písní ryze vánočních, kterých byste u Tomáše napočítali na prstech jedné ruky Vám přivezou verbálně-hudební show plnou zvratů, střetů a komických vhledů na úrovni.
Tomáš Klus je český písničkář, textař, skladatel, herec a bývalý moderní pětibojař. Navazuje na českou písničkářskou tradici a svou tvorbu a interpretaci neomezuje hudebními žánry. Pro jeho tvorbu je typický důraz na text a melodii, spolu s vlivy předchůdců a jeho vlastním výrazem. Ve svých textech se nebrání komentování situace ve společnosti.
Předprodej vstupenek od 10. 10. 2024 (online, TIC Vyškov)
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Cestopisná one man show s hercem Tomášem Hanákem v Besedním domě ve Vyškově.
Oblíbený český herec přiváží svou one man show opět i do Vyškova.
Loutkoherecká skupina přiveze do Vyškova oblíbené Jůheláky.
Beseda Martiny Viktorie Kopecké, farářky Církve československé husitské a Zbigniewa Czendlika, římskokatolického kněze poprvé ve Vyškově.
Město Slavkov u Brna, nádvoří zámku i zámecký park se opět vrátí do atmosféry roku 1805. Přijeďte se podívat, jak to tam v době slavné bitvy vypadalo!
Přijďte obdivovat fascinující stavby z kostek a užít si den plný kreativity a zábavy do Slavkova u Brna.
Přijďte si užít Svatomartinské slavnosti na nádvoří zámku Slavkov-Austerlitz, v sobotu 15. listopadu 2025.
Zveme všechny milovníky historie, vojenské taktiky i krás jižní Moravy na mimořádnou exkurzi k 220. výročí bitvy u Slavkova – Bitvy tří císařů!
220. jubilejní výročí bitvy u Slavkova, bitvy tří císařů - Austerlitz 2025. Buďte při rekonstrukci bitvy i vy.