V rámci letošní série vánočních koncertů vystoupí s orchestrem charismatická bosensko-slovinská zpěvačka Mirna Bogdanović.
Cotatcha Orchestra přiveze do Kyjova nevšední vánoční program, který bude nabitý českými barokními koledami, slovinskými vánočními písněmi, které doplní několik amerických koled. Na koncertu vystoupí jako předskokan Big band ZUŠ Veselí nad Moravou.
Vstupné: v předprodeji do 9. 12. 290 Kč, od 10. 12. 390 Kč
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Přijďte prodat krojovou součást, kterou nepotřebujete, nebo si přijďte vybrat tu, která vám doma chybí.
V sobotu od 14.00 hod. proběhne v KD v Kostelci 28. výstava vín.
Již 6. ročník Výstavy vín v Moravanech u Brna, tradiční ochutnávání nebodovaných vín z Jižní Moravy, ale i ze světa.
Město Vracov Vás srdečně zve na svůj reprezentační ples, a to v sobotu 28. 2. 2026 od 20.00 ve sportovní hale ve Vracově.
Můžete zde ochutnat několik stovek tradičních odrůd, ale i těch velmi málo známých, jako je například Milia, Noria, Rosiana, Sylvánské červené, Váh, Sevar, Agni, Kofranka, Medea, Nativa a další.