V kostele Nanebevzetí Pan...
V kostele Nanebevzetí Panny Marie a sv. Václava v Louce na jižním předměstí Znojma zazní od 17 hod. koncert Znojemských žesťů a jejich hostů. Uzavře se tak série 4 adventních koncertů, které se zde konají každoročně.
https://www.znojemskabeseda.cz/clanky-kultura/58-znojemsky-advent

Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Letos tomu bude 140 let, kdy se narodila významná znojemská osobnost, a to pan Josef Mareš, který byl historicky prvním starostou města Znojma.
Prodejní výstava originálních výrobků klientů Ateliéru Samuel a Dílny sv. Kláry při Oblastní charitě Znojmo.
Slavnostní zahájení Znojemského adventu na Masarykově náměstí oznámí v 16:45 hod. rozsvícení velkého vánočního stromu a zapálení 1. svíce na adventním věnci.
Jihomoravské muzeum ve Znojmě zve na novou výstavu, kterou ocení především děti.
V rámci dlouhodobé výstavy loutek je pro návštěvníky připravena přednáška o loutkách spojená s komentovanou prohlídkou celé výstavy v Alšovce.
Jak v historii a liturgii byli vnímáni jednotliví duchovní představitelé? Ze kterých se staly modly a ikony? Na uměleckou výstavu zaměřenou na díla a sbírky z církevních památek a kostelů z Polska, Běloruska, Ukrajiny i Ruska, můžete dorazit do Jihomoravského muzea ve Znojmě.
Cech vinařů Vrbovec pořádá ve své sklepní uličce 4. ročník zimní a pekelné varianty akce "Otevřené sklepy".
Program zahajující adventní období v Únanově odstartuje už ve 14 hod.
Poslední listopadovou sobotu zahájí v Plenkovicích advent v kostele sv. Vavřince i na návsi před ním.
Slavnostní zahájení adventu poslední listopadovou neděli proběhne i na náměstí v Jaroslavicích.