Obec Ratíškovice a Osvětová beseda Ratíškovice vás srdečně zvou do Spolkového domu na vánoční koncert muziky Harafica.
Harafica je popisována jako dynamická muzika z Uherského Hradiště, která zpívá a hraje od koncertů až po cimbálové besedy, a to vždy s úsměvem a v rytmu spojujícím tradici s novými hudebními proudy. Jejich vánoční koncert bude jistě velkým zážitkem.
Vstupné: 350 Kč v předprodeji (SMSticket, Knihovna Ratíškovice); 390 Kč na místě
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Jste srdečně zváni na zámek v Miloticích na koncert v rámci XXXI. ročníku mezinárodního hudebního festivalu.
Kyjov chystá na červenec pěkně chutný zážitek! V sobotu 18. července se náměstí promění v jedno velké kulinářské jeviště.
Od konce května do konce září se můžete těšit na služby otevřených sklepů.
Energické duo vás rozhýbe pod holým nebem ve Bzenci.
Příležitost poznat nejen lahodná vína této oblasti, ale také se seznámit s vášnivými vinaři a dozvědět se víc o vinné révě, od jejího pěstování až po samotnou výrobu vína.
Dvoudenní akce – spojení Otevřených sklepů a hudebního festivalu v Mutěnicích