The Jujubes (UK)
Bluesové trio z Londýna
Jeden zpěv, jedna harmonika a dvě kytary jsou to, co dělá The Jujubes autentickým triem s jedinečným bluesovým zvukem. Sandy, Nikki a Pete tvoří trio sídlící v Londýně, kam se dostali přes Skotsko, Nottingham a Hackney. The Jujubes se zrodili z vášně udržet bluesový žánr naživu a rádi připomínají citát Willieho Dixona „Blues jsou kořeny a ostatní hudba jsou plody“.
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Kytarový mág Will Johns vystoupí ve Znojmě v rámci JazzFestu.
Adventní období příprav na vánoční svátky již tradičně ve Znojmě obohacují adventní trhy s rozmanitým občerstvením a řemeslnými výrobky.
Zahřejte se pořádnou porcí jazzu a lahodným svařákem přímo u Radniční věže v centru Znojma.
Charitativní akce, při které jsou na Masarykově náměstí od 8 do 12 hod. nabízena tradiční vánoční jídla, jako je rybí polévka, zelňačka, vánočka a cukroví či pokrmy z ryb.
Jak v historii a liturgii byli vnímáni jednotliví duchovní představitelé? Ze kterých se staly modly a ikony? Na uměleckou výstavu zaměřenou na díla a sbírky z církevních památek a kostelů z Polska, Běloruska, Ukrajiny i Ruska, můžete dorazit do Jihomoravského muzea ve Znojmě.
Cimbálová muzika Antonína Stehlíka zve na svůj tradiční Vánoční koncert od 18 hod. do slavnostně nazdobeného chrámu sv. Mikuláše ve Znojmě.
Od 18:30 hod. se v kostele sv. Mikuláše v historickém centru Znojma rozeznějí hlasy Pěveckého sdružení Vítězslav Novák při slavné České mši vánoční Jakuba Jana Ryby.
Přijďte se i s dětmi podívat na speciální pohádkový ohňostroj.
Štukový sál Znojemské Besedy opět nabídne v zimním období nedělní pohádky pro nejmenší – vždy od 15:00 a od 16:30 hod.
Oblíbená ohrádka s živými zvířátky oživuje adventní Znojmo každoročně.
Přijďte se zapojit do kouzelného adventního putování, kdy se uličky historického Znojma promění v živoucí betlém plný příběhů a úkolů.
Od 10 hod. se ve znojemském Horním parku sejdou běžci na tradiční sportovní akci.