V Miroslavi na vás i letos čeká večerní dobrodružná výprava po šipkách pro celou rodinu.
Zavede vás po setmění mezi tajemné bytosti na cestu osvětlenou svíčkami, na které budete hledat a plnit úkoly. Start je v 17 hod. u evangelického hřbitova a trasa povede nejen městem, ale i polními a lesními cestami. V cíli čeká děti drobná odměna a před Kulturním domem Miroslav si pak můžete opéct špekáčky.
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Mikuláš s čerty a anděly letos zavítá i do Miroslavi.
Tradiční vánoční koncert rozezní od 16 hod. kostel Povýšení sv. Kříže v Petrovicích.
Krojovaná dechová hudba Bludověnka se představí v budově Kulturního domu u zámku od 16 do 18 hod.
Vinařský spolek "Sv. Michal" z Bohutic připravil v prostorách vinného sklepa Michal na Bohutickém zámečku od 17 hod. svůj tradiční zimní košt mladých vín nového ročníku.
V pravé silvestrovské poledne odstartuje v Jiřicích u Miroslavi 7. ročník traktorové road-show.
Přijďte se vánočně naladit v neděli 21.12.2025 ve 20 hodin do sálu Kulturního domu ve Vedrovicích.
Vánoční setkání na návsi ve Vedrovicích nabídne po setmění nejen sváteční atmosféru, ale i divadelní představení s vánoční tematikou a vystoupení dětí z místních škol.
Městská knihovna zve na výtvarné tvoření spojené s tradicemi a zvyky adventního období.
Již tradiční sousedské setkání v předvečer Vánoc u velkého vánočního stromu na náměstí TGM.
I s dětmi můžete dorazit na interaktivní storytellingové představení do zámeckého parku v Moravském Krumlově.
Během adventního období od 17. do 23. prosince se na Náměstí T. G. Masaryka v Moravském Krumlově můžete těšit na sérii promítání vašich oblíbených vánočních filmů.