Přijďte o jarních prázdninách prozkoumat pálavské zimní spáče.
Čeká vás netradiční pracovní list do expozice a v herně objevíte, která zvířata v zimě spí, která se občas probudí a která naopak můžete v zimě potkat. Vyrobíte něco dobrého do krmítka pro ptáčky, vyzkoušíte stopy zvěře a nahlédnete do zvířecích doupat.
Vše v rámci standardního vstupného do expozic.
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Ornitologická vycházka s pozorováním rozletu hus a zimních ptačích návštěvníků Novomlýnských nádrží.
Chtěli bychom ve svátečním čase znovu umožnit krátké zastavení u prací autorů, kteří v minulosti v Galerii Závodný vystavovali.
Jste milovníci sushi? Pak si nesmíte nechat ujít naše sushi úterý v Hotelu Ryzlink.
Série degustací a ochutnávek vín od mikulovských vinařů.
Fašank v Mikulově přinese kromě gastronomických zážitků i bohatý kulturní program s ochutnávkou vín.
Jste milovníci sushi? Pak si nesmíte nechat ujít naše sushi úterý v Hotelu Ryzlink.
Jste milovníci sushi? Pak si nesmíte nechat ujít naše sushi úterý v Hotelu Ryzlink.
Ochutnáte 6 vzorků (vzorek – 0,5 dcl), které doprovodíme degustačním soustem z výrobků z domácích farem z blízkého okolí.