Přednáška o Africe tak, jak ji většina lidí nikdy nepozná - očima fotografa a dobrodruha.
Richard Jaroněk
18. 3. 2025 v 18.00 hodin | Kino Réna Ivančice
Beseda o Africe bez omezení - mezi levharty, prapodivná kmenová sexualita a hyení muž, zdolání soutěsky Van Zyll a další témata.
Vstupné 100 Kč
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
PRODLOUŽENO! Muchova stezka 2025 se v nové výstavě bude zabývat Muchovým používáním prvků lidového umění v jeho dílech, zkoumáním jejich kontextu a symbolických významů.
Více než 500 exponátů v desítkách jazyků a další mimořádné exponáty Biblí.
Výstava v Ivančicích propojuje dvě odlišné, ale překvapivě souznící polohy tvorby.
Jeden z nejstarších gastro festivalů v České republice. Přijďte snoubit chřest, víno a kulturu.
Tradiční oheň zaplane poslední dubnový večer i ve Vedrovicích.
Tradiční svátek všech požitkářů nabídne mnohá potěšení nejen gurmánská, ale i kulturní. Letos se jeho dějištěm stane rosický zámek v sobotu 5. září.
Do křehkého světa velikonočních kraslic zavede návštěvníky nová výstava, která se koná v Galerii Knížecí dům v Moravském Krumlově.
Představení Kytice zavítá do Moravského Krumlova.
Festival plný chutí je putovní akce, která do vybraných jihomoravských měst přináší lákavý gastronomický i kulturní program.
Na povelikonoční poetické čtení, které bude spojeno s vystoupením žáků ZŠ Klášterní a hudebního souboru Sboreček, můžete dorazit do Domu s pečovatelskou službou v Moravském Krumlově.
Přednáška Kosmova kronika v Moravském Krumlově