Městské lesy Znojmo zvou na zážitkovou jarní procházku lesem určenou všem generacím zaměřenou na mláďata lesní zvěře.
Procházka povede z Cínové hory (sraz ve 13 hod. u naučného panelu v horní části přírodní památky) do Gránického údolí a bude trvat asi 2,5 hodiny. Čeká vás povídání o lesních mláďatech, společné sázení stromků, příprava ptačích budek i lesní hry. Dozvíte se spoustu zajímavostí a užijete si krásný den v přírodě. Jako bonus se můžete těšit na loveckého psa.
Akce je vhodná pro rodiny s dětmi, ale zcela nevhodná pro kočárky (místy povede i lesním terénem mimo cesty).
S sebou: pevnou obuv, teplé vrstvené oblečení, svačinu a pití.
Cena: 50 Kč/osoba (platba na místě a pouze v hotovosti).
Registrace předem nutná na e-mailu: trojanova@lesyznojmo.cz

Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Na zážitkovou procházky lesem se můžete vypravit na poslední únorovou sobotu.
Poznávací vycházka za vzácným koniklecem velkokvětým, symbolem Podyjí, kde se účastníci dozví více o záchraně tohoto ohroženého druhu.
Unikátní výstava v Jihomoravském muzeu ve Znojmě odhaluje svět vajec jako přírodní zázrak i symbol s bohatým kulturním příběhem.
Jihomoravské muzeum ve Znojmě si jako doprovodnou akci k výstavě "Jako vejce vejci" připravilo sérii tří komentovaných prohlídek výstavy.
Jihomoravské muzeum ve Znojmě si jako doprovodnou akci k výstavě "Jako vejce vejci" připravilo sérii tří komentovaných prohlídek výstavy.
Ve sklepení penzionu U Císaře Zikmunda na Horním náměstí v centru Znojma můžete v rámci mezinárodního hudebního festivalu JazzFest Znojmo zažít i jazzovou procházku vesmírem.
Poctivé kytarové blues v podání Toma Killnera, mladého, ale vysoce ceněného britského zpěváka a kytaristy, se rozezní ve sklepení penzionu U Císaře Zikmunda v historickém srdci Znojma.
Kvalitní autorský jazz dovezený z Francie se rozezní sklepením penzionu U Císaře Zikmunda v historickém centru Znojma.
Znojemský jazzový sklep penzionu U Císaře Zikmunda přivítá pozoruhodný mix latinskoamerického folklóru a českých kořenů v podání originální zpěvačky a skladatelky Marty Töpferové pocházející ze známé herecké rodiny.
V letošním roce se akce bude konat pouze v sobotu. Vstup na ochutnávku je zdarma. K poslechu zahraje cimbálová muzika.
Informace o vinařstvích a vinařských akcích ve Znojmě a okolí, ochutnávka vín i možnost nakoupit vína VOC Znojmo, to vše najdete na jednom místě.
Davy poddaných krále Jana Lucemburského budou na Znojemském historickém vinobraní 2025 opět vítat vznešeného panovníka krále Jana Lucemburského, oslavovat jiskřivé víno, lahodný burčák a veselit se při hudbě v ulicích a mázhauzech. Přijeďte prožít jedinečnou historickou slavnost.