Srdečně zveme všechny milovníky vín a vinařské turistiky na putování za vínem po vybraných sklepech a vinotékách v hlavním městě vína - Valticích.
Degustace a nákup vín přímo u vinaře/vinařství, ochutnávka specialit k vínu, doprovodný program na jednotlivých zastávkách.
Změny v konání akce vyhrazeny.
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Valtické vinobraní patří mezi největší a nejočekávanější vinařské slavnosti na jižní Moravě.
Do ulic českých a moravských měst se v pořadí již potřetí vydává panelová venkovní výstava o rodu Lichtenštejnů. Jejím letošním tématem, a zároveň i názvem, jsou jednoduše Lichtenštejni a Česká republika.
Jako součást Hradozámecké noci zazní pod širým nebem na dvoře valtického zámku světoznámé melodie W. A. Mozarta, A. Vivaldiho, L. Van Beethovena a F. von Suppé.
Srdečně vás zveme na 4. koncert 20. ročníku do Valtic.
Výstava představuje tři mimořádné rodáky z Valtic – Josepha Antona, Franze Andrease a Ferdinanda Lucase Bauerovy – kteří se díky svému talentu a píli zařadili mezi nejvýznamnější botanické ilustrátory své doby,
Jedinečná atmosféra moravského vinařského podzimu a zážitková turistika v unikátním labyrintu historických vinných sklepů.
Zažijte jedinečný labyrint vinných sklepů trochu jinak!
Zažijte jedinečný labyrint vinných sklepů trochu jinak!
Tradiční víkendový večer a podzemní zážitková turistika v unikátním labyrintu historických vinných sklepů.
Tradiční víkendové večery a podzemní zážitková turistika v unikátním labyrintu historických vinných sklepů.