Degustace proběhne ve čtvrtek 27. 3. 2025 od 18 hodin.
Přijďte si užít komorní atmosféru s osobním přístupem.
Kapacita je 10 lidí.
Brno, Kounicova 23 (Skleněná louka)
Rezervace: info@zportugalska.cz / +420 605 484 818
890 Kč/osoba
welcome drink, 5 druhů portského, párováno s delikatesami a olivovým olejem, soutěž o tradiční produkty
Vstupenky na degustaci můžete věnovat i jako dárek svým blízkým
Degustace portských vín je navíc skvělý tip na teambuilding pro menší kolektivy do 10 osob.
Datum a cena na poptávku.
Těšíme se na další společné večery plné skvělého vína!
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Jedinečná degustace vedená Františkem Zapletalem.
Na vyprávění pro dospělé nebo-li vypravěčský jukebox a open mic se můžete těšit v úterý v 19:00 s Dominikou Šindelkovou (Storytelling CZ) a jejími hosty.
Hodinové setkání nad knížkou pro nejmenší s tvořivou dílnou.
Láskyplný příběh vycházející z knižní předlohy Louve (Vlčice) francouzské spisovatelky a ilustrátorky Fanny Ducassé obohacený citacemi básní Jana Skácela a Františka Halase.
Mezinárodní festival Anishort představí již po dvanácté jen to nejlepší ze světa krátkých animovaných filmů.
Jóga pro babičky je jemná jógová lekce určená především pro seniorky, případně pro ženy ve středním věku nebo začátečnice.
Vstupte do roku 2026 dobrým skutkem, a zároveň dejte smysl věcem, které vám již neslouží.
Český filharmonický sbor Brno vstoupí do nového roku již tradičním novoročním koncertem.
Zažijte atmosféru vánočně laděných krovů s možností výstupu na věž a objevte to nejzajímavější z kostela sv. Jakuba prostřednictvím našich průvodců z řad brněnských herců a moderátorů.
Jak se kdysi slavily Vánoce? Co patří k adventním a vánočním zvykům? A jaké toto období má smysl v lidských životech?
Nový výstavní projekt Muzea města Brna, konaný při příležitosti 130. výročí narození architekta Bohuslava Fuchse.