Krajem vína - Putování Malovaným krajem

3. 5. '25

Turistický seriál pro cyklisty a pěší Krajem vína 2025 po Moravských vinařských stezkách.

více informací do oblíbených



Zveme vás v sobotu 3. května na Putování Malovaným krajem, akci, která vás zavede do malebného slováckého regionu Podluží a Malovaného kraje. Těšit se můžete na cyklistické i pěší trasy, které vás provedou nádhernou krajinou mezi vinicemi a historickými památkami. Ochutnáte vína přímo z rukou místních vinařů a vychutnáte si jedinečnou atmosféru tohoto regionu.

Pro účastníky jsou připraveny dvě cyklistické trasy a jedna pěší trasa, všechny s razítkovacími zastávkami na vybraných vinařských a turistických místech. Startovní místo je v Mikulčících ve vinařství BARTONIK, kde si vyzvednete startovní balíček. V cíli na vás čeká bohatý program, včetně ochutnávky vína, slováckých specialit a tradičního folkloru.

V tombole můžete vyhrát vína z regionu, cyklovybavení, ubytování a další hodnotné ceny. Přijďte zažít kouzlo Slovácka na jedné z nejkrásnějších vinařských akcí!

Obsah balíčku:
Startovní balíček můžete koupit v předprodeji na e-shopu za 230 Kč nebo pak na místě za 280 Kč (předprodej končí v pátek ve 12.00 hod. před sobotní akcí)
- zálohovaná degustační sklenička s nosičkou (zálohu 20 Kč dostanete při jejím vrácení)
- startovní pas s mapou tras, pas je slosovatelný v závěrečné tombole o ceny
- bohatý program v rámci razítkovacích míst
- vyznačené dvě trasy pro cyklisty a jedna pro pěší

Registrace účastníků bude probíhat od 9.00 do 11.00 hod. v areálu vinařství BARTONIK.

Vína z Moravy, vína z Čech

Co zrovna frčí?

A tady už jste byli?

Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.

tip na 12 akcí

Vánoce u vinaře

12. 12. '26

Tradiční vánoční atmosféra plná vůně perníčků jmelí a svařeného vína. Vánoční dětské dílničky, vánoční dekorace, jmelí, medové výrobky a přijede i kovář!

prohlédnout

Krajem vína – Putování Malovaným krajem

2. 5. '26

Putování Malovaným krajem vás zavede do srdce malebných podlužáckých vesnic, kde tradice a krajina tvoří nezapomenutelný zážitek.

prohlédnout

Na skok k mikuleckému vinaři

1. 5. — 1. 11. '26

Služba otevřených sklepů v Mikulčicích garantující každodenní možnost návštěvy a ochutnávky vín v otevřeném sklepě v období prázdnin, v květnu, červnu a září o víkendech.

prohlédnout

Open House BARTONIK & veteran day

8. 5. '26

Zveme vás na jedinečnou příležitost nahlédnout do zákulisí naší firmy!

prohlédnout

Představení ročníku Vinařství BARTONIK

9. 5. '26

Dovolujeme si vás pozvat na kouzelný večer plný vína, hudby a dobré nálady!

prohlédnout

Jarní otevřené sklepy

18. 4. — 19. 4. '26

.. u nás je Cabernet Moravia doma!

prohlédnout

Ochutnávka ... nejen vín odrůdy Cabernet Moravia

1. 5. '26

.. u nás je Cabernet Moravia doma!

prohlédnout

Stezka Starýma horama

2. 5. '26

Slavnostní zahájení ve 13.30 hod. průjezdem vinohradnické techniky obcí (od kostela do Staré hory).

prohlédnout

Hodonín na grilu

16. 5. '26

Celodenní festival pro milovníky grilování a dobrého jídla!

prohlédnout

Podluží v písni a tanci

5. 6. — 7. 6. '26

Národopisný folklórní festival Podluží v písni a tanci ve Tvrdonicích je oslavou výborných tradic, skvělého vína, tance a zpěvu!

prohlédnout

Odemykání Baťova kanálu 2026 v Hodoníně

1. 5. '26

Tradiční slavnost Odemykání Baťova kanálu letos přináší mimořádný program plný zážitků pro celou rodinu – a to nejen v Hodoníně, ale i v nedalekém Rohatci-Sudoměřicích.

prohlédnout

Den otevřených sklepů v Mutěnicích

25. 4. '26

Prohlídka více než 40 sklepů

prohlédnout