Zažijte hezký den s Vinaříčkem v Moravské Nové Vsi.
Moravská v růžovém
03. 05. 2025 od 11.00 do 19.00 hod.
Do růžové barvy se vždy na začátku května zahalila hlavní ulice v Moravské Nové Vsi, když rozkvetly sakury. To byl hlavní motiv pořádat akci “Moravská v růžovém”.
Vinaři vám nabídnou k degustaci celou svou škálu ze své produkce vín.
Také letos můžete soutěžit o nejvtipnější růžový obleček, občerstvit se místními specialitami a zazpívat si u cimbálové muziky Husaři. Při vyhodnocení růžových oblečků si společně připijí všichni účastníci a organizátoři akce.
Prodej vstupenek v den akce na pokladně ve Výmole.
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Přijďte do Moravské Nové Vsi ochutnat dýně na sladko i slano a k tomu výborná moravská vína. Kromě dýňových specialit nebudou chybět ani krajové dobroty.
Zažijte podzimní pohodu mezi sklepy jižní Moravy, kde se snoubí vůně mladého vína, tóny cimbálu a tradiční slovácká pohostinnost!
Bude to kachna nebo husa? Kdo letos vyhraje? Souboj začíná!
Oslavy 107 let výročí vzniku samostatného československého státu.
Komedie Tima Firthe je plná bláznivých okamžiků a dramatu s prvky černého humoru.
Nechte se unést silou písní, jemností kytary a jedinečnou atmosférou koncertu, který vás pohladí po duši.
Také milujete brunch? Vstávat dávno po svítání a hodovat celé dopoledne? My taky! A proto vás zveme na nedělní brunch do Habánských sklepů.
Výstava připomíná příběhy dvaceti mužů z Břeclavska, kteří se za 2. světové války zapojili do zahraničního odboje.
Výstava v břeclavském muzeu přibližuje atmosféru posledních dnů války v regionu.
Jste srdečně zváni do KIC v Dubňanech na Den otevřených kronik.