Náměstí v Blížkovicích zaplní od 10 do 15 hod. tradičně první květnovou neděli řemeslné trhy.
Náměstí v Blížkovicích zaplní od 10 do 15 hod. tradičně první květnovou neděli řemeslné trhy s ručně vyráběnými výrobky, kreativními dílničkami a bohatým občerstvením. Součástí trhů je i příjemné posezení s kapelou nebo kejklířské vystoupení. Vstup na akci je zdarma.

Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Benátky 214 – nově zrekonstruovaný historický objekt pod ikonickým barokním zámkem ve Vranově nad Dyjí – zve na speciální degustační menu připravené Romanem Stašou, vítězem MasterChef Česko 2020.
Na již 17. ročník plesu města můžete dorazit druhou únorovou sobotu do sálu Komenia v Jevišovicích.
Sbor dobrovolných hasičů z Černína zve na svůj tradiční Hasičský ples v Kulturním domě.
Na zážitkovou procházky lesem se můžete vypravit na poslední únorovou sobotu.
Obec Únanov pořádá v sále únanovské Orlovny každoročně v únoru svůj Obecní ples.
Vinařská obec Konice na jižním předměstí Znojma pořádá svůj tradiční ples poslední lednovou sobotu.
Poznávací vycházka za vzácným koniklecem velkokvětým, symbolem Podyjí, kde se účastníci dozví více o záchraně tohoto ohroženého druhu.
Unikátní výstava v Jihomoravském muzeu ve Znojmě odhaluje svět vajec jako přírodní zázrak i symbol s bohatým kulturním příběhem.
První únorovou sobotu se uskuteční vycházka s lesníkem, která nabídne účastníkům pohled do zákulisí péče o chráněnou krajinu Národního parku Podyjí.