6. ročník inspirativně zábavného večera pro dobrou věc, kterým vás opět provede skvělý moderátor Evropy 2 Ondra Urban.
Jako vždy jde kompletně celý výtěžek Nadačnímu fondu dětské onkologie Krtek.
Letos spolu s námi pomůže Krtkovi oblíbený zpěvák Pavel Callta, objev Slavíka i ceny Anděl 2023 Tereza Balonová, zpěvačka a herečka Dáša Zázvůrková, Filharmonické kontrabasové kvarteto, hrající například známé filmové melodie, či vokální skupina Shot-C. Těšit se můžete i na kapely Highland nebo Alfred. Rozproudí vás také Zuzana Gamboa Latino Show, taneční studio B-Fresh a taneční pár Nikol Patočková a Michal Petr.
Všichni účinkující vystupují bez nároku na honorář, za což jim patří velký dík!
Nebude chybět ani módní show značky Bianco di Menta a zábava v podobě bohaté tomboly, videokoutku či stolního curlingu, který si zde můžete vyzkoušet a připravit se tak na turnaje Curling Brno.
Foyer bude otevřeno už od 17.30 – přijďte si dát něco dobrého a vyzkoušet si stolní curling – nejlepší hráči vyhrají hodnotné ceny!
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Jóga pro babičky je jemná jógová lekce určená především pro seniorky, případně pro ženy ve středním věku nebo začátečnice.
Koncert Orchestru lidových nástrojů a dívčího sboru je sestaven jako cesta po rozličných, zejména moravských a slovenských regionech.
Procházku začneme v nejstarším veřejnosti přístupném městském parku v Česku.
Z Lužánek až k ÚOHS aneb Věděli jste, že po Schmerlinggasse jezdil Šmirgl? Třída Kpt. Jaroše patřila kdysi k perlám rozšiřujícího se Brna.
Napiš si do kalendáře 23.-25. 6., kdy se všichni sejdeme u Galerie Vaňkovka a užijeme si tři dny plné hudby úplně ZADARMO.
Skvělá atmosféra, řada báječných hudebních vystoupení na dvou pódiích, zábava pro děti, dobré jídlo a sousedské setkávání.
Festival Janáček Brno 2026 rozezní již po deváté město, kde Leoš Janáček prožil prakticky celý svůj život.
Někdy volná, jindy řízená ochutnávka vín v zahradě plné bylin, stromů a květin.
Letní open-air festival zaměřený na dílo Williama Shakespeara v podmanivých kulisách hradu Špilberku.
Jiří Pavlica, Hradišťan & Hana a Petr Ulrychovi, Javory Beat na jednom pódiu
JAN VALTA Kingdom Come: Deliverance II, hudba k počítačové hře
B-Side Band slaví 20 let! A při takové příležitosti nesmí chybět stěžejní dílo, které ho provází od samého počátku.