Jarní otevřené sklepy v Blatnici.
Každoroční hojně navštěvovaná akce, která probíhá v celé obci Blatnice pod Svatým Antonínkem a areálu historických búd Stará hora. Od 10.00 do 19.00 hod. bude otevřeno asi 40 sklepů. Vstupné 1200 Kč (internetový předprodej 1000 Kč) zahrnuje volnou degustaci ve všech búdách, degustační set (sklenička, taštička, propiska), katalog vinařů s mapou, poukazy na odběr vína v hodnotě 400 Kč, jízdu koňským spřežením, cimbálové muziky, ukázky lidových řemesel, vstup do blatnického muzea, večerní zábavu a další bohatý doprovodný program včetně místních specialit. Svoz na akci z okolních obcí zajištěn. Informace o ubytování na webu. Možnost stanování na fotbalovém hřišti mimo hrací plochu.
Zvýhodněný internetový předprodej vstupenek (od prosince 2024) na webu.
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Oblíbená akce, při které můžete nasát atmosféru teplého letního večera v rušné vinařské uličce "Búdy pod Starýma horama" v Blatnici pod Svatým Antonínkem.
Fichtl – hořká komedie z doby, kdy život běžel na jeden válec.
Zastávka na Horňácku se v posledních dvou letech seriálu Hudba na vinicích více než osvědčila a nyní již pevně zakotvila v jeho harmonogramu letních koncertů na rok 2025.
Slovenská kapela No Name zahraje ve Vinařství Zlomek & Vávra v Boršici u Blatnice.
Tomáš Klus zahraje ve Vinařství Zlomek & Vávra v Boršici u Blatnice.
Adam Ďurica vystoupí ve Vinařství Zlomek & Vávra v Boršici u Blatnice.
Skupina Queenie zahraje ve vinařství Zlomek & Vávra v Boršici u Blatnice.
Kapela Jelen zahraje ve vinařství Zlomek & Vávra v Boršici u Blatnice.
Slavnostní vyhlášení výsledků XVI. ročníku soutěže TOP Víno Slovácka 2025 představuje významnou událost pro regionální oblast Slovácka.