Akce, na které se bude snoubit láska k dobrému jídlu, krásná vína z našeho rodinného vinařství Lukáš Hlinecký.
Milovníky umění potěší výstava obrazů a fotografií regionálních umělců.
Těšit se můžete na regionální speciality, úžasné francouzské palačinky mnoha příchutí od Levandulová.cz a sladkosti z cukrárny U Polášků. Pro nejmenší bude připravena dětská zóna s programem a celý den nám zpříjemní živá hudba.
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Výstava probíhá v tradičním duchu, prezentovaná vína jsou ze širokého okolí vinařské oblasti Morava a rovněž i ze zahraničí.
Vinaři z Čejkovic, z.s. vás zvou na Velikonoční otevřené sklepy do Čejkovic.
Výstava vín zejména ročníku 2025, ale i starších od vinařů z Čejče a okolí.
Srdečně zveme všechny milovníky dechové hudby Lácaranka na výroční koncert
Odborná degustace se koná 28.2.2026 v 9:00 v sále PATRIA a.s.
Můžete zde ochutnat několik stovek tradičních odrůd, ale i těch velmi málo známých, jako je například Milia, Noria, Rosiana, Sylvánské červené, Váh, Sevar, Agni, Kofranka, Medea, Nativa a další.
Ze sklepa do sklepa je největší vinařská akce v ČR zaměřená na putování po sklepech a degustace v jednotlivých vinařstvích. Otevře 55 vinařských sklepů a nabídnou to nejlepší ze své úrody.
Sváteční nedělní brunch ve vinařství Habánské sklepy ve Velkých Bílovicích.