Ojedinělý a unikátní projekt bratří Formanů míří do Znojma.
Celosvětově uznávaná výstava a divadelní představení v jednom je projekt, který dostal již několik ocenění. Imaginárium je živou instalací, která vzdává hold neomezené lidské fantazii, tvořivosti a představivosti. Pro návštěvníky bude Imaginárium k vidění od května do konce září. Během této doby máte možnost navštívit také několik komentovaných prohlídek s hlubším pohledem do tvorby bratrů Formanů a rovněž je na programu i několik dětských workshopů.
Výstava je pro návštěvníky otevřena každý den od 10. do 18. hodin v centru Louka ve Znojmě.

Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Už 12. ročník tradičního setkání nejrůznějších cimbálových muzik opět zaplní Centrum Louka ve Znojmě.
Letos tomu bude 140 let, kdy se narodila významná znojemská osobnost, a to pan Josef Mareš, který byl historicky prvním starostou města Znojma.
Prodejní výstava originálních výrobků klientů Ateliéru Samuel a Dílny sv. Kláry při Oblastní charitě Znojmo.
Slavnostní zahájení Znojemského adventu na Masarykově náměstí oznámí v 16:45 hod. rozsvícení velkého vánočního stromu a zapálení 1. svíce na adventním věnci.
Jihomoravské muzeum ve Znojmě zve na novou výstavu, kterou ocení především děti.
V rámci dlouhodobé výstavy loutek je pro návštěvníky připravena přednáška o loutkách spojená s komentovanou prohlídkou celé výstavy v Alšovce.
Každoročně se u příležitosti státního svátku 17. listopadu otevírají brány budov a úřadů města Znojma.
Jak v historii a liturgii byli vnímáni jednotliví duchovní představitelé? Ze kterých se staly modly a ikony? Na uměleckou výstavu zaměřenou na díla a sbírky z církevních památek a kostelů z Polska, Běloruska, Ukrajiny i Ruska, můžete dorazit do Jihomoravského muzea ve Znojmě.
Cech vinařů Vrbovec pořádá ve své sklepní uličce 4. ročník zimní a pekelné varianty akce "Otevřené sklepy".
Program zahajující adventní období v Únanově odstartuje už ve 14 hod.