Slavíme bylinky, slavíme jídlo, slavíme radost ze života! Přijďte si s námi užít voňavý den plný chutí a zážitků v našem Bylinkovém ráji.
Hlavní hvězdou letošních slavností bude mini food festival, kde se o vaše chuťové pohárky postarají ti nejlepší streetfoodoví kouzelníci: Fredy's Bistro, Ba Saigon, Rebio, Pizza Punk a Valdo. Každý z nich připraví jedno vegetariánské menu využívající produkt od Sonnentor, které se zapojí do soutěže o nejlepší vegetariánské jídlo.
Ale nebojte – jejich další nabídka bude rozmanitá a milovníci masa si přijdou taky na své!
Navíc se můžete zapojit do soutěže o nejlepší vegetariánské meníčko – po ochutnání alespoň tří jídel vyplníte jednoduchou kartičku, dáte hlas svému favoritovi a zařadíte se do slosování o voňavý balíček Sonnentor produktů v hodnotě 2 000 Kč.
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Pro milovníky vína a přírody bude opět připraven okruh okolo Hovoran s výhledem na krásné prostředí hovoranských vinic a přírodní rezervace Hovoranských lúk.
Velkobílovičtí vinaři zvou všechny milovníka vína na vinařskou soutěž/výstavu vína Slípka Grand Prix dne 2. května 2026 o 9.00–20.00 hod. v kulturním době ve Velkých Bílovicích.
Snoubení moravských chuťovek a vín z Habánských sklepů, včetně archivních vín, které nikde jinde nelze ochutnat a zakoupit.
Letní otevřené sklepy v Brumovicích nabídnou pohodový den plný vína, chutí a setkání s místními vinaři.