Festival vinařů z Kyjova a okolí, kde se vám představí 25 vinařství a nejméně 300 vzorků vín.
Přijměte srdečné pozvání na tradiční vinařskou akci Otevřené sklepy Kyjovska. Jde již o 11. ročník festivalu vína a vinařů z Kyjova a okolí. Bude se na vás těšit 25 vinařů nebo vinařství, kteří vám v rámci vstupného nabídnou k ochutnání více jak 300 vzorků vín.
Využijte zvýhodněné vstupné v předprodeji za 300 Kč pro prvních 100 návštěvníků nebo do 1. 3. 2025. Od 2. 3. až do 8. 6. vstupné v předprodeji 400 Kč. Pokud nebude vyprodaná kapacita akce, vstupenky budou v prodeji také na místě. Výhodou zakoupení vstupného v předprodeji je bonus v podobě poukazu 100 Kč na nákup vína a 10 degustačních kuponů.
Předprodej vstupenek probíhá na webu smsticket do 8. 6. 2025.
V ceně vstupného v předprodeji je sklenička na víno, online katalog, vstup na kulturní program, mapa vinařů, 10 degustačních korun a poukaz na nákup vína 100 Kč. Vzorky vín nejsou zahrnuty do vstupného, ale budou se platit samostatně pomocí kupónů v hodnotě 10 Kč, které budou k zakoupení na pokladně.
Hlavní pokladna je letos ve stánku na Masarykově náměstí - před radnicí.
Degustační skleničky jsou cejchovány na degustační vzorek o objemu 0,03 lt. Letos jsme se zvláště zaměřili na stánky s občerstvením, kterých bude několik jak na náměstí tak na Šištótě, samozřejmostí jsou mobilní sociální zařízení.
Některá stanoviště sídlí v historických sklepech sklepní uličky Šištot, kde budete mít možnost nahlédnout do sklepních prostorů. Jiná stanoviště budou nabízet svá vína ve stáncích, podloubích a veřejných prostorách Masarykova náměstí v Kyjově.
Bude na vás čekat také bohatý kulturní program. K tanci i poslechu vám budou mezi sklepy prozpěvovat 4 pěvecké sbory a k večerní zábavě budou hrát dvě cimbálové muziky. Na Šištótě v 16.00 hod. vystoupí taky dětský folklorní soubor Kyjovánek.
Sledujte aktuální informace na události na Facebooku.
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Kyjov chystá na červenec pěkně chutný zážitek! V sobotu 18. července se náměstí promění v jedno velké kulinářské jeviště.
Pietní akt s položením věnců a krátkým kulturním programem.
Radniční galerie v Kyjově vás srdečně zve na vernisáž výstavy pana Jaroslava Škojce.
MKS Kyjov srdečně zve všechny milovníky vážné hudby na další koncert v rámci Klubu přátel hudby 2026.
Sebeobhájci Pavla Látala a Educante z.s. vás srdečně zvou na Hawaii párty.
Srdečně zveme všechny milovníky humoru a divadla k další projekci v rámci akce DIVADLO NA PLÁTNĚ.
Zveme vás do Mlynářské restaurace na vynikající burgery.