Třetí víkend v červenci se koná již 34. ročník největší kulturní akce města Miroslav.
Návštěvníci se mohou těšit na tradiční program, ve kterém nechybí hudba, soutěž o knedlíkového krále, dobrá nálada a krásné prostředí zámeckého parku. Ochutnávání meruňkovice i vína, tradiční trh s ukázkami lidových řemesel, průvod v dobových kostýmech i historická bitva, stanové vojenské ležení či ukázka sokolnictví.
A k tomu všemu ještě program speciálně pro děti, prohlídky Miroslavského zámku, hasičské závody, spanilá jízda traktorových veteránů, turistický vláček i traktor-vláček, slet ultralehkých letadel, módní přehlídka, koncerty a večer ohňostroj.

Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Tradiční vánoční akce v Miroslavi se letos uskuteční poslední listopadovou sobotu.
I letos se v Miroslavi uskuteční tradiční adventní akce, která zahrnuje bohatý program hned na dvou místech.
Charitativní akci hned na počátku Adventu připravili v evangelickém kostele v Miroslavi.
Mikuláš s čerty a anděly letos zavítá i do Miroslavi.
Tradiční vánoční koncert rozezní od 16 hod. kostel Povýšení sv. Kříže v Petrovicích.
Krojovaná dechová hudba Bludověnka se představí v budově Kulturního domu u zámku od 16 do 18 hod.
Vinařský spolek "Sv. Michal" z Bohutic připravil v prostorách vinného sklepa Michal na Bohutickém zámečku od 17 hod. svůj tradiční zimní košt mladých vín nového ročníku.
V pravé silvestrovské poledne odstartuje v Jiřicích u Miroslavi 7. ročník traktorové road-show.
Kulturní dům v Rybníkách bude v rámci adventního koncertu hostit známou dechovou hudbu Túfaranka ze Šakvic.
Ve Vedrovicích si rozsvítíme náš vánoční strom na návsi a Mikuláš rozdá dětem nadílku v neděli 30.11.2025 od 17 hodin.
Přijďte se vánočně naladit v neděli 21.12.2025 ve 20 hodin do sálu Kulturního domu ve Vedrovicích.