Mezinárodní přehlídka zámeckých vinařství v Bzenci.
Nachystejte si skvělou náladu a vychutnejte si neopakovatelnou atmosféru akce. Ani tentokrát nebudou chybět stánky s víny z celého světa např. České republiky, Slovenska, Rakouska, Německa, Francie, Španělska, USA a další. Ochutnáte více než 111 vín z 11 zemí. Také občerstvení, delikatesy a skvělá káva. Všude kolem posezení, ať už na paletách anebo na piknikových dekách, takže pohoda zajištěna.
Vstupné na akci se neplatí, pouze jednotlivé degustační vzorky a řízené degustace. Přijímáme také platební karty.
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Přijďte ochutnat všechna vína přihlášena do nejvyšší Národní soutěže vín. Nominační soutěže Slovácké vinařské podoblasti Salonu vín České republiky 2026.
Oslava vína a lidí, kteří jej vyrábějí, se koná v druhé polovině září.
Festival ve vinařském centru Slovácka.
MKK Vracov Vás srdečně zve do letního kina na náměstí Míru na parkovišti naproti radnice.
Československá obec legionářská ve spolupráci s Národním ústavem lidové kultury a dalšími partnery srdečně zvou na další ročník akce Vojenský den.
Slavnostní krojovaná sobotní i nedělní mše v kostele Nanebevzetí Panny Marie, večerní pochod při svíčkách, rozjímání, prosby i poděkování – to vše obnáší tradiční strážnická pouť, kterou pořádá Římskokatolická farnost Strážnice.
Tradiční akce na náměstí Svobody v rámci Strážnického kulturního léta.
KD Strážničan srdečně zve na koncert Martiny Trchové na náměstí Svobody v rámci Strážnického kulturního léta.