Během letních prázdnin máte možnost zážitkové jízdy vyhlídkovým elektrobusem, který bude ve vybraných termínech v červenci a srpnu projíždět centrem Znojma.
Během jízdy dostanete možnost ochutnat na 6 vzorků lokálních šumivých bílých a rosé vín a profesionální průvodce Vám představí historii královského města. Začátek programu je vždy v 18:30 hod. u zastávky Znojmáček na ulici Přemyslovců naproti vstupu do areálu Znojemského pivovaru.
Cena programu je 590 Kč na osobu (v případě skupinové objednávky je 10. osoba zdarma). Zážitkovou jízdu je nutné si předem rezervovat, a to buď telefonicky +420 737 449 099 či mailem:david@moraviantours.cz.

Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Unikátní výstava ze soukromé sbírky Marie Maderové ze Šanova, která návštěvníky provede světem hraček napříč několika generacemi.
Pivovar Old Cock Beer zve na hudební večer Krylovky u Old Cocka, který se uskuteční v areálu pivovaru Na Valech ve Znojmě.
Přijďte si zatančit, poslechnout živou hudbu nebo si jen užít příjemný letní podvečer v historickém centru Znojma.
Přijďte si užít letní večer v centru Znojma v rytmu melodií ze zlaté éry swingu.
V rámci Znojemského kulturního léta ožije Hradní ulice ve Znojmě každé prázdninové úterý tóny cimbálové muziky.
V rámci Znojemského kulturního léta ožije Hradní ulice ve Znojmě každé prázdninové úterý tóny cimbálové muziky.
Festival Znojemských vín proběhne i letos první zářijovou sobotu v samém srdci historického centra města Znojma, a to na vyhlídkové terase u rotundy sv. Kateřiny.
Vydejte se během procházky historickým centrem Znojma do Karolininých sadů, kde i letos otevřel svou sezonu degustační stánek Rajská vinice spravovaná Vinařství LAHOFER.
Během letní sezóny ožije Rajská vinice ve Znojmě sérií devíti tematických degustací pod otevřeným nebem.
Závěrečný večer letní série degustací pod otevřeným nebem na Rajské vinici ve Znojmě nabídne to nejlepší, co během sezony představila znojemská vinařství.