Ponořte se do světelných a interaktivních instalací a jedinečné audiovizuální show.
PROTOTYP 2025: Mezi světy, mezi světly.
Letošní ročník propojí inovace, AI, umění a technologie v ikonických brněnských místech – od podzemí Vodojemů až ke hvězdám. Čeká vás také konference, workshopy, fulldome projekce, fashion performance i bohatý doprovodný program. Potkáme se na Prototypu.
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Přijďte oslavit Světový den vody do brněnských vodojemů ověnčených cenami a srovnávaných s proslulými istanbulskými cisternami Yerebatan.
Po velkém návštěvnickém ohlasu pražské výstavy k 60. narozeninám Večerníčka zamířila expozice také do Brna!
Jóga pro babičky je jemná jógová lekce určená především pro seniorky, případně pro ženy ve středním věku nebo začátečnice.
Jedné naivní krtce se tak moc líbilo nad zemí, že se rozhodla nevrátit se do nory a žít v plném světle s vyhřátým kožichem.
Srdečně vás zveme na slavnostní večer plný výjimečných vín, skvělé atmosféry a jedinečného hudebního zážitku.
Do ČR se vrací renomovaná hardrocková kapela Nazareth! V únoru 2026 potěší fanoušky v brněnském Sonu a o den později v Aule Gong Ostrava.
Brno! ALBERT ČUBA přijede za vámi už 11. 3. se svou nekompromisní STAND-UP Show 300 Míčů!