Výstava mladých vín v Miroslavi
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Spolek miroslavských vinařů ve spolupráci s městem Miroslav zve na svůj tradiční Košt mladých vín.
Na veselé odpoledne plné masek, smíchu, hudby a tance můžete dorazit do Miroslavi.
Po celý víkend bude připravena zábavná Valentýnská stezka napříč přírodou a je určena pro malé i velké.
Fotbalový klub z Bohutic zve třetí únorovou sobotu na svůj maškarní ples s bohatou tombolou i muzikou k tanci u poslechu.
V Dobelicích nedaleko Moravského Krumlova vyrazí v 10 hod. masopustní maškary i s harmonikáři na obchůzku obcí
Jedinečná sportovní událost nejvyšší české ligy Highland Games se v červenci odehraje na fotbalovém hřišti v Jiřicích u Miroslavi!
Užít si večer ve znamení koní, hudby a tance můžete předposlední únorový pátek v Kulturním domě v Rybníkách, kde se koná již 3. ročník Jezdeckého plesu.
Přijďte se pobavit se sportovci z Vedrovic a kapelou Stone od 20 hod. do Kulturního domu Vedrovice.
Významné osobnosti českého národního obrození si můžete připomenout v literární kavárně, kde vám Mgr. Eva Kopčilová přiblíží osudy českých obrozenců.
Do křehkého světa velikonočních kraslic zavede návštěvníky nová výstava, která se koná v Galerii Knížecí dům v Moravském Krumlově.
Jedinečným a slavnostním zážitkem může být návštěva unikátní Slovanské epopeje Alfonse Muchy na zámku v Moravském Krumlově.