Pojďte se projít se skleničkou dobrého vína vinohrady kolem kapličky Boží muky v Násedlovicích, kde pro vás budou připraveny vzorky vín od místních i přespolních vinařů.
Akce se koná od 13.00 hod., poslední vstup v 17.00 hod.
Během okruhu na vás bude čekat občerstvení od SDH Násedlovice, moravské dobroty, oddychnout si můžete v odpočinkových zónách, k poslechu zazpívá mužský sbor.
Možnost ubytování.
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Letní otevřené sklepy v Brumovicích nabídnou pohodový den plný vína, chutí a setkání s místními vinaři.
Přátelé, zveme vás na skleničku do našeho vinařského dvora v Čejkovicích! Od pátku do neděle vždy od 10.00 hod.
Dvoudenní akce – spojení Otevřených sklepů a hudebního festivalu v Mutěnicích
Příležitost poznat nejen lahodná vína této oblasti, ale také se seznámit s vášnivými vinaři a dozvědět se víc o vinné révě, od jejího pěstování až po samotnou výrobu vína.
Vzorky, které ochutnáte patří k nejlepším a hlavně k typickým vínům této severní části Velkopavlovické vinařské oblasti.
Jste srdečně zváni na regionální kolo této soutěže.
Přijměte srdečné pozvání do malebného areálu sklepů Kraví hora v Bořeticích! Čeká vás bohatý program plný skvělého božského moku a příjemné atmosféry.