Letní živel? Voda!

Ať už jste vyznavačem přírodního koupání v malebných kulisách nebo si potrpíte na tobogany a dokonale průsvitnou vodu až na kachličkové dno, léto se bez vody neobejde. Poradíme, kde na jižní Moravě můžete skočit šipku, projet se v kanoi nebo na paddleboardu.

Osvěž se!

Osvěž se

Od přehledné mapy míst, kde se na jižní Moravě můžete vykoupat – v jezeru, lomu, nádrži nebo koupališti – vás dělí jeden klik.

chci vědět víc

Tipy pro každého vodního živla!

Koho nebaví koupání, pro toho máme místa, kde se lze projet na kajaku, paddleboardu, windsurfingu… nebo se nenamočit ani trochu a užít si plavbu na parníku či v motorovém člunu.

tip na 9 výsledků
seřadit podle
  • oblíbenosti
  • vzdálenosti
  • názvu

Region

Novomlýnské nádrže

Trio vodních nádrží u paty Pálavy, odkud shlíží zřícenina Děvičky dolů na opuštěný kostel na ostrůvku uprostřed vod. Romantika non plus ultra.

prohlédnout

Brněnská přehrada

V bezprostřední blízkosti moravské metropole, uprostřed zeleně, s romantickým hradem Veveří, výletními parníky… dokonalý relax!

prohlédnout

Aqualand Moravia

Největší koupačka široko daleko, navíc ve vodě z termálního vrtu plné blahodárných minerálů, k tomu panorama Pálavy.

prohlédnout

Vranovská přehrada

Není to moře ani alpské pleso… no a? Hlavní je příjemně teplá voda, fantastické okolí Národního parku Podyjí a hrady a zámky na dosah i dohled.

prohlédnout

Vodní nádrž Letovice

Slyšeli jste, jak je skvěle na Křetínce? Familierní označení získala nádrž proto, že (za)baví celou rodinu, vybízí k aktivnímu odpočinku a ještě je užitečná.

prohlédnout

Osvěžující výlet ke Křetínské přehradě

Těšíte se na léto? Šlápnout do pedálů a prosvištět krajinou, zaplavat si v čisté vodě a kráčet zámeckou kolonádou? Takhle pestrou nabídku servírují u Křetínky.

prohlédnout

 

Pro každého něco

Netrefili jsme se na téhle stránce do vašeho výletnického vkusu? Jižní Morava má stránek jako Nekonečný příběh.

 

Vyberte si svůj žánr