Vzhledem k omezené kapacitě akce (max. 1400 návštěvníků) doporučujeme zakoupit vstupenku za zvýhodněnou cenu v předprodeji nebo rezervovat si vstupenky. Startujeme v sobotu 10.5.2025 od 11.00 hod., sklepy zavíráme v neděli 11.5.2025 ve 12.00 hod.
Spuštění předprodeje bude oznámeno.
Těšíme se na vás.
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Vinařské obci Vrbice se v okolí přezdívá "opičí hory" – prý se u nás hodně pije. Vinaři Vrbice se rozhodli udělat si legraci sami ze sebe, a proto si opičku Emilku zvolili za svého maskota.
Přijeďte si užít poslední letošní cimbál do vinařství Buchtovi ve Velkých Pavlovicích.
Víno a cimbál k sobě prostě patří, přijďte se přesvědčit!
Spolek Vinaři z Rakvic srdečně zve všechny příznivce a milovníky vína do vinařské obce Rakvice na Svatomartinský den otevřených sklepů.
Přijďte na výstavu klíčových momentů života Aloise Mrštíka do Památníku bratří Mrštíků v Divákách.
Přijďte si s celou rodinou užít předvánoční období v Památníku bratří Mrštíků a nahlédněte do světa Vánoc, jak je prožívali Alois a Vilém Mrštíkovi.
Vinaři Zaječí, z.s. vás zvou na další úspěšný ročník, kde budete moci ochutnat nejen mladá vína, ale i vína starších ročníků.