Jarní otevřené sklepy v Blatnici pod Svatým Antonínkem.
Každoroční hojně navštěvovaná akce, která probíhá v celé obci Blatnice pod Svatým Antonínkem a areálu historických búd Stará hora. Od 10.00 do 19.00 hod. bude otevřeno asi 40 sklepů. Vstupné 1200 Kč (internetový předprodej 1000 Kč) zahrnuje volnou degustaci ve všech búdách, degustační set (sklenička, taštička, propiska), katalog vinařů s mapou, poukazy na odběr vína v hodnotě 400 Kč, jízdu koňským spřežením, cimbálové muziky, ukázky lidových řemesel, vstup do blatnického muzea, večerní zábavu a další bohatý doprovodný program včetně místních specialit. Svoz na akci z okolních obcí zajištěn. Možnost stanování na fotbalovém hřišti mimo hrací plochu.
Zvýhodněný internetový předprodej vstupenek (od prosince 2025) a informace o ubytování na www.vinariblatnice.cz
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Srdečně vás zveme na novou výstavu DOTYKY, kde slovenský umělec Martin Augustín (1968) představí svá nejnovější malířská a sochařská díla.
Navštivte jednu z nejvýznamnějších barokních památek na jižní Moravě a nejvýznamnější památku města Veselí nad Moravou!
Přijměte pozvání na velký festival plný nejen chutí, ale i zábavy pro všechny generace!
Párty s DJ ('80-'90) a skvělým vínem. Vstup volný! Přímo ve vinohradu nad Bzencem, na jedné z nejstarších viničních tratí Pod starým hradem.
římo ve vinohradu nad Bzencem, na jedné z nejstarších viničních tratí pod Starým hradem. Můžete si přijít vybrat z melodií, které se zrodili za posledních 100 let.
Od konce května do konce září se můžete těšit na služby otevřených sklepů.